آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۱ اسفند ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

با بارش برف و باران در برخی از شهرها، برودت هوا و در کشور شاهد تعطیلی برخی مدارس خواهیم بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، با بارش برف و باران در برخی از شهرها شاهد تعطیلی مدارس خواهیم بود.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی:

 با توجه به بارش شدید برف، مدارس شهرهای ارومیه، مهاباد، پیرانشهر و اشنویه فردا [پنج‌شنبه – اول اسفند] در نوبت صبح تعطیل است.

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی افزود: همچنین با توجه به بارش شدید برف‌، آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان‌های خارجی دارای مجوز از آموزش و پرورش همچنین کلاس‌های فوق برنامه مدارس در سطح شهر ارومیه پنج شنبه یکم اسفند تعطیل هستند.

مدارس استان مرکزی پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری هیچ فعالیت آموزشی ندارد

با پایان گرفتن زمان تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی و همزمان با سراسر کشور، موضوع آماده‌سازی بسترها و زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات به شکل مطلوب آغاز شده است.

در این راستا، بخشی از حوزه‌های انتخابیه به منظور اخذ رای مردم در مدارس سطح استان مرکزی مستقر خواهند شد که همین موضوع نیازمند آماده سازی تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب، درست و دقیق انتخابات است.

بنابراین دقایقی پیش اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد: با توجه به ضرورت آمادگی مدارس برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فعالیت‌های فوق برنامه، جبرانی و یا هر عنوان دیگر در تمامی مدارس شهری و روستایی استان مرکزی، اعم از دولتی و غیر دولتی لغو خواهد بود.

براین اساس، تمامی مدارس سطح استان مرکزی خواه شعبه اخذ رای باشند یا نباشند در روزهای پنج شنبه و جمعه یکم و دوم اسفندماه به جهت آمادگی برای برگزاری روند انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعطیل می‌شود.

در پی شیوع بیماری کرونا در قم مدارس و دانشگاه‌های استان قم روز پنجشنبه تعطیل اعلام شدند.

این خبر تکمیل می شود…

پاسخ دادن