آخرین خبر از تعطیلی مدارس 16 آذر 98

تعطیلی مدارس

به دلیل بروز آنفلوآنزا و برودت و سردی هوا، مدارس برخی استان‌ها فردا شنبه ۱۶ آذر تعطیل هستند.

تهران – اقتصادبرتر – 15 آذر 98

آموزش و پرورش استان اردبیل از تعطیلی مدارس این استان در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۹۸ به‌دلیل برودت هوا خبر داد.
براساس اطلاعیه آموزش و پرورش استان اردبیل کلیه مدارس استان در نوبت صبح و بعد از ظهر به‌دلیل برودت هوا و پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری در مدارس تعطیل است.
بنابر اعلام سازمان هواشناسی سامانه بارشی وارد استان شده و فعالیت آن تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.
در جریان فعالیت این سامانه بارشی بیشترین بارش برف در استان در شهرستان‌های نیر و سرعین با ۱۵ و ۱۳ سانتی‌متر به ثبت رسیده است.

مدارس تهران فردا شنبه ۱۶ آذر تعطیل نیست

محسنی بندپی گفت: هنوز بیماری آنفولانزا در تهران به قدری افزایش نیافته که ضرورتی برای تعطیلی مدارس ایجاد شود.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری آخرین جزئیات تعطیلی مدارس استان در روز شنبه، 16 آذرماه را اعلام کرد.

فرحناز قائدامینی اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش شدید برف در ساعات اولیه روز شنبه و لغزندگی معابر و جاده‌های مواصلاتی استان و بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، فردا شنبه ۱۶ آذرماه کلیه مدارس استان در تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح به جز شهرستان لردگان وخانمیرزا تعطیل می باشد.

تمامی مقاطع تحصیلی مدارس فریدن، فریدونشهر و چادگان فردا تعطیل است

باتوجه به بارش برف در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان و بارش در مناطق مرکزی و کاهش دما مدارس فریدن، فریدونشهر و چادگان در تمام مقاطع تحصیلی برای فردا تعطیل اعلام شدند.

سیستان و بلوچستان
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: به‌ دلیل پیشگیری از شیوع آنفلوآنزا مدارس استان در همه مقاطع شنبه و یک شنبه هفته آینده تعطیل است.

تعطیلی مدارس فریمان لغو شد
روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، طبق تصمیم اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تعطیلی مدارس شهرستان فریمان در روز شنبه ۱۶ آذر ماه لغو شده و مدارس این شهرستان مطابق معمول به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

در صورت نیاز به تعطیلی موردی مطابق دستورالعمل ارسالی از سوی این اداره کل و با هماهنگی شورای آموزش و پرورش شهرستان اقدام خواهد شد.

گفتنی است؛ پیش از این اعلام شده بود مدارس این شهرستان به دلیل جلوگیری از شیوع آنفوآنزا در روز شنبه ۱۶ آذر ماه تعطیل است.

تعطیلی تمام مدارس شهرهای بوکان و شاهین دژ در روز شنبه
بر اساس اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی روز شنبه ۱۶ آذر تمامی مدارس شهرهای بوکان و شاهین دژ به دلیل آلودگی هوا و کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری آنفولانزا تعطیل است.

مدارس عشایری و روستایی شهرستان ایذه فردا تعطیل است
با تصمیم ستاد بحران فرمانداری شهرستان ایذه، به دلیل پیش‌بینی باران شدید و جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از این بارش‌ها، مدارس روستایی و عشایری سه بخش مرکزی، سوسن و دهدز برای دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

مدارس و مراکز آموزشی شهر ایذه و دهدز طبق ساعت قبل فعال خواهد بود و فعلا تعطیل نیست.

تعطیلی برخی از مدارس قزوین
رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: روزهای شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۹۸ به دلیل آلودگی هوا و پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری آنفلوآنزا در مدارس، دوره های تحصیلی پیش دبستان، دبستانی و متوسطه دوره اول در نوبت صبح و بعدازظهر مدارس استان قزوین تعطیل است.

تعطیلی مدارس در شهرستان هوراند آذربایجان شرقی
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هوراند: فردا شنبه (۱۶ آذر ماه)، مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شهری و روستایی شهرستان هوراند به علت برودت هوا تعطیل است‌.

پاسخ دادن