آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۳۰ بهمن ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس
تعطیلی مدارس

با بارش برف و باران در برخی از شهرها، برودت هوا و در کشور شاهد تعطیلی برخی مدارس خواهیم بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۹ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، با بارش برف و باران در برخی از شهرها شاهد تعطیلی مدارس خواهیم بود.

مرکز آذربایجان غربی ،اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه اعلام کرد:با توجه به برودت هوا و حجم بالای بارش برف در پیرانشهر، چهارشنبه ۳۰ بهمن در نوبت صبح ، ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی این شهرستان تعطیل و سایر مقاطع تحصیلی شهری با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

مدارس شیفت عصر فردا (چهارشنبه) در یاسوج تعطیل شد

دلیل تعطیلی مدارس را روان سازی و مدیریت ترافیک و همچنین مسایل ایمنی دانش آموزان در آستانه سخنرانی همزمان نامزدهای انتخاباتی در نوبت عصر فردا چهارشنبه در شهر یاسوج عنوان کرد.

وی تصریح کرد: سخنرانی نامزدها تنها در شهر یاسوج به صورت همزمان است و در سایر حوزه های انتخابیه سخنرانی ها همزمان نیست.

برخی از شهروندان و اولیای دانش آموزان امروز در تماس های متعدد تلفنی  از این مهم نگران بودند و خواهان اتخاذ تدابیر لازم از سوی مسئولان امر برای ساماندهی این وضعیت شده بودند.

فیلی یاداور شد: تمامی تدابیر و تمهیدات لازم ترافیکی نیز برای سهولت در رفت وآمد و رفاه حال شهروندان در شهر یاسوج برای بعدازظهر چهارشنبه اندیشیده شده و از مردم نیز خواست نهایت همکاری را در این زمینه با پلیس و سایر دست اندرکاران امر داشته باشند.

قرار است چهار نامزد اصلی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های بویراحمد و دنا از ساعت ۲بعدازظهر فردا چهارشنبه بطور همزمان آخرین نطق انتخاباتی خود را انجام دهند.

در زمان ایراد سخرانی انتخاباتی توسط نامزدها بیشتر خیابان های شهر یاسوج بدلیل ازدحام جمعیت با ترافیک سنگین روبه رو می شد. اقدام شورای ترافیک استان در تعطیلی فعالیت مدارس شهر یاسوج در بعدازظهر روز چهارشنبه تحسین والدین دانش آموزان را در پی داشته است.

شهرستان های بویراحمد و دنا دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

این خبر تکمیل می شود…

پاسخ دادن