آخرین خبر از تعطیلی مدارس ۶ اسفند ۹۸

آخرین خبر از تعطیلی مدارس 4 اسفند 98

به منظور پیشگیری از بیماری های تنفسی و واگیردار و همینطور مراقبت در برابر #کروناویروس تمامی مدارس برخی شهرها تعطیل شدند.

تهران – اقتصاد برتر – ۵ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی به دلیل کرونا با تصمیم شورای تأمین استان‌ها امکان‌پذیر است.

مدارس شهرستان‌های تهران تعطیل شد

«صیدلو» مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: برای حفظ سلامتی دانش آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همه مدارس شهرستان‌های این استان در همه مقاطع تحصیلی فردا سه‌شنبه تعطیل است.

 در مورد تعطیلی مدارس در روزهای آینده نیز به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

«ثقفی» سخنگوی آموزش و پرورش تهران گفت: فردا تمام مدارس شهر تهران تعطیل است و این تعطیلی از مهدکودک‌های بهزیستی تا پایه دوازدهم و مراکز آموزشی را شامل می‌شود.

مدارس غیردولتی هم اگر تحت هر شرایط این تعطیلی را زیر پا بگذارند با آن‌ها برخورد جدی می‌شود.

«عبدالرضا رحمانی‌فضلی» وزیر کشور گفت: تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها فردا در جلسه‌ای با رئیس‌جمهور تعیین تکلیف می‌شود.

وی ادامه داد: در جلسه امروز درباره مقابله با ویروس کرونا بررسی شد و تمام مسئولان مربوطه این اطمینان را دادند که هیچ امری نباید موجب اختلال در کشور شود.

رحمانی فضلی افزود: رئیس‌جمهور در دولت همه دستگاه‌ها را مسئول کرد. طبق گزارش وزارت بهداشت روند کنترل و مدیریت شده است. ادامه داشتن تعطیلات مدارس و دانشگاه‌ها فردا در جلسه با حضور رئیس‌جمهور مشخص می‌شود.

تعطیلی مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی شهرداری تهران تا اطلاع ثانوی

بخشنامه شماره ۳ مراقبت و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به شهرداران مناطق ۲۲ گانه، مدیران ستادی، روسا و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه ابلاغ شد.

بر این اساس تمامی مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران اعم از آبی و غیرآبی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

تمامی فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مجموعه‌های مختص بانوان از جمله مراکز شهربانو، شهردخت و بوستان‌های بانوان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

خانه‌های کودک و مجموعه‌های ورزشی سرا‌های محلات تعطیل و کلاس‌های فوق برنامه و سایر برنامه‌های غیرضروری اماکن مذکور لغو شد.

مهدهای کودک و مراکز روزانه توانبخشی بهزیستی استان تهران فردا [سه‌شنبه] تعطیل است

«امین شاهرخی» رییس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار بهزیستی استان تهران از تعطیلی مهدهای کودک و مراکز روزانه توانبخشی به منظور پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کرونا خبر داد.

تمام دانشگاه‌های آذربایجان شرقی تا پایان سال تعطیل اعلام شد

پیرو مصوبه جلسه روسای دانشگاه‌های استان در دانشگاه تبریز به منظور پیشگیری و رفع نگرانی‌های دانشجویان و خانواده‌های گرامیشان، همه فعالیت‌های آموزشی‌، کلاس‌های درسی دانشگاه تبریز و سایر دانشگاه‌های استان تا پایان سال تعطیل است.

موافقت با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین

علی نوبخت حقیقی رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به نشست فوق‌العاده امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در این نشست موضوع تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین را مطرح کرد که با این موضوع موافقت و مقرر شد این پیشنهاد به رئیس مجلس اعلام شود. اگر این پیک برداشته شود، آلودگی ناشی از کروناویروس جدید کاهش می‌یابد.

تعطیلی تمام نمایشگاه‌های بهاره به منظور پیشگیری از شیوع کرونا

«سعید ممبینی» رئیس اتاق اصناف ایران: با عنایت به شرایط ویژه کشور در مقابله با بیماری کرونا و توصیه‌های مسئولان بهداشتی کشور مبنی بر عدم تجمع انسانی به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا، کلیه نمایشگاه‌های فصلی و بهاره تعطیل است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا ‘کنسلی بلیت قطار و هواپیما’ برای مردم هزینه‌ای ندارد و مردم می‌توانند بلیت‌های خود را کنسل کنند.

لیگ برتر والیبال تعطیل شد

سرپرست سازمان لیگ والیبال: پس از برگزاری جلسه ویژه فدراسیون با مدیران عامل باشگاه‌ها و مربیان تصمیم بر این گرفته شد تا رقابت‌های لیگ برتر والیبال در ۲ بخش مردان و زنان تعطیل شود.

این خبر تکمیل می‌شود …

پاسخ دادن