امضای ۸ تفاهمنامه در همایش چابهار

اقتصادبرتر

هشت تفاهم نامه سرمایه گذاری و توسعه ای در حاشیه همایش بین المللی توسعه بندر چابهار با حضور جمعی از مهمان خارجی و داخلی بین اداره کل بنادر و دریانوردی و بخش های خصوصی ایرانی و خارجی امضا شد.

تهران – اقتصادبرتر -۸ اسفند ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایسنا،  قرارداد اجاره اراضی برای سرمایه گذاری به منظور احداث و بهره برداری دو انبار چند منظوره نگهداری کالا به روش BOT با سرمایه گذاری ۲۱۰ میلیارد ریالی به امضای مدیرکل بنادر و دریانوردی و شرکت هندی رسید، این قرارداد قابلیت اشتغال زایی برای ۳۰ نفر را دارد.

همچنین در این مراسم تفاهم نامه ایجاد خط کشتیرانی چابهار – مسقط و چابهار – کراچی و بهره برداری از ترمینال مسافری دریایی بین المللی بندر شهید کلانتری هم بین اداره کل بنادر و دریانوردی و شرکت طلیعه عمان امضا شد.

تفاهم نامه ایجاد خط کشتیرانی تجاری برای حمل و نقل کالا در مسیر چابهار به بنادر کشورهای امارات و عمان و تفاهم نامه چهار جانبه احداث و بهره برداری از یارد تخصصی کانتینری برای ایجاد خط کشتیرانی تجاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی، عمان، هند و پاکستان نیز در حاشیه همایش بین المللی توسعه چابهار به امضا رسید.

امضای تفاهم نامه صادرات سنگ آهن هند و تفاهم نامه های صادرات و واردات از طریق بندر چابهار، دیگر برنامه سرمایه گذاری در بندر چابهار محسوب می شود.

پاسخ دادن