بازداشت 5 نفر به اتهام ضرب و شتم طلبه در ملارد

بازداشت 5 نفر به اتهام ضرب و شتم طلبه در ملارد
اقتصادبرتر

دادستان عمومی و انقلاب ملارد گفت: 5 نفر به اتهام ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر در ملارد بازداشت شدند.

تهران – اقتصادبرتر -30 تیر 98

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مهر، جواد جبله  از اقدام سریع دادستانی ملارد برای برخورد با عاملان ضرب و شتم طلبه جوان ناهی از منکر خبر داد و افزود: دستور دستگیری و جلب ضاربین طلبه جوان صادر و رانندگان اتومبیل پژو 206 و دنا شناسایی و دستگیر شدند.

وی از بازداشت 5 نفر در رابطه با این پرونده خبر داد و افزود: دستگیر شدگان برای بازجویی و تحقیقات بیشتر تحویل پلیس امنیت شده‌اند.
دادستان عمومی و انقلاب ملارد گفت: این طلبه جوان به افراد بد حجاب که حرکات زننده می‌کردند، نگاه می‌کند، که طرف‌های مقابل به جای آنکه از بی حجابی خود حیا کرده و خجالت بکشند، با طلبه درگیر می‌شوند و او را مصدوم می‌کنند.

وی گفت: قوه قضائیه و دادستانی با توجه به مقررات کشور، هیچ تعارفی در اجرای قوانین مربوط به حجاب و اعمال منافی عفت ندارد و با افراد هنجارشکن که اقدام به جریحه دار کردن عفت عمومی می‌کنند، برخورد خواهد کرد و این افراد وفق مقررات مجازات می‌شوند.

این روحانی به نام امیر دهقان حسن‌زاده پس از آنکه قصد ارشاد جوانان را می‌کند، مورد ضرب‌وشتم سه پسر و سه دختر قرار می‌گیرد و راهی بیمارستان می‌شود.

این درگیری در شامگاه پنجشنبه ۲۷ تیر در مشکین‌شهر، واقع میان تهران و کرج، رخ داده است.

Image result for ‫طلبه ناهی از منکر کرج‬‎

 این روحانی پس از آنکه از بیمارستان مرخص شده و در خانه‌اش بستری می‌شود، از سوی مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز مورد عیادت قرار می‌گیرد.

در سال ۹۳ در پی مرگ یک فرد بسیجی که دست به “امر به معروف و نهی از منکر” زده بود، مجلس شورای اسلامی طرحی به نام “حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر” تهیه کرد و به تصویب رساند.

پاسخ دادن