بایدن: ترامپ قلدری است که باید به او تودهنی زد

بایدن: ترامپ قلدری است که باید به او تودهنی زد
اقتصادبرتر

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ و معاون سابق باراک اوباما روز گذشته (جمعه) در مصاحبه با شبکه «سی ان ان» به انتقاد از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پرداخت و او را انسانی قلدر توصیف کرد.

تهران – اقتصادبرتر – 15 تیر 98

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایندیپندنت، وی در این مصاحبه گفت: این شخص «تقسیم‌کننده کل قواست» (به جای استفاده از واژه فرمانده) این شخص با سیاست‌های نژادپرستانه‌اش اقدام می‌کند. این شخص به سمت گسترش نفرت پیش می‌رود. این تنها راهی است که او می‌تواند موفق شود.

بایدن در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: او قلدرترین شخصی است که من در کل زندگی‌ام می‌شناسم. او قلدری است که من همیشه در مقابلش ایستاده ام. او قلدری است که وقتی من بچه بودم، لکنت زبان مرا به سخره می‌گرفت و من باید به او تو دهنی می‌زدم.

بایدن در بخش دیگری از این مصاحبه به مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد که در آن زمان ترامپ پشت سر کلینتون ایستاده بود و این مسئله جنجال برانگیز شده بود. وی با اشاره به آن زمان گفت: من منتظر این مرد هستم. در مناظره پشت سر من می‌ایستی. بیا اینجا مرد.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش توییت زدن‌های مکرر دونالد ترامپ را به سخره گرفت و گفت: زمانی که او (ترامپ) در حال توییت کردن است، چین به فناوری نسل پنجم (۵G) دست می‌یابد.

دونالد ترامپ و جو بایدن تاکنون بار‌ها یکدیگر را هدف حملات لفظی قرار داده‌اند. بایدن پیشتر اعلام کرده بود دونالد ترامپ ارزش‌های آمریکا را تکه تکه کرده است. بایدن حتی سال گذشته میلادی در یک سخنرانی در دانشگاه میامی اعلام کرده بود اگر با ترامپ در دوره دبیرستان در یک مدرسه بود، به خاطر اظهارات تحقیرآمیز او علیه زنان تا می‌خورد، او را کتک می‌زد. دونالد ترامپ هم در واکنش به این اظهارات بایدن گفته بود او (بایدن) هم از نظر بدنی و هم عقلی آدم ضعیفی است و او می‌تواند سریع و سخت او را به گونه‌ای به زمین بزند که تمام مسیر را گریه کند!

پاسخ دادن