بهترین ایده های تجاری سودآور برای 2020

بهترین ایده های تجاری سودآور برای 2020

مجله Profitable Venture در خصوص راه اندازی یک کسب و کار و تجارت سودآور برای سال آتی میلادی ایده هایی ارائه کرده است که از نظر می گذرد.

تهران – اقتصاد برتر – 18 آبان 98

آیا شما یک کارآفرین هستید ، اما فاقد ایده برای شروع کار مالی هستید؟ اگر بله ، در اینجا بهترین ایده های تجاری در صنعت خدمات مالی وجود دارد.
خدمات مالی می تواند به عنوان مجموعه ای از خدمات اقتصادی که توسط صنعت مالی ارائه می شود شناخته شود. این خدمات طیف گسترده ای از مشاغل را مدیریت می کند ، از جمله اتحادیه های اعتباری ، بانک ها ، شرکت های کارت اعتباری ، شرکت های بیمه ، شرکت های حسابداری ، شرکت های تأمین کننده مصرف کننده ، کارگزاری های سهام ، صندوق های سرمایه گذاری ، مدیران فردی و برخی شرکت های تحت حمایت دولت.
اگر پیشینه محکمی در صنعت خدمات مالی دارید ، در حال حاضر نیمی از راه را در مسیر یک تجارت سودآور گذرانده اید. ما با لیستی از مشاغل سودآور که می توانید در صنعت خدمات مالی شروع کنید ، به شما کمک کرده ایم.

*شرکت بیمه

شرکت بیمه شغلی است که در ازای پرداخت حق بیمه ، به صورت جبران خسارت ناشی از ضرر ، خسارت صدمه ، معالجه یا مشکلات را تأمین می کند. شغل فروش بیمه ممکن است چندان جذاب نباشد ، اما واقعیت این است که تجارت کاملاً سودآور است. این که آیا شما یک عامل بیمه عمر خالص هستید یا یک ملک و تلفات ، عوامل بیمه می توانند پول بسیار خوبی کسب کنند.
برای دریافت مجوز ، فقط باید چند آزمایش اساسی را انجام دهید که هزینه هایی را دربر خواهد داشت. تأیید برای املاک و تلفات می تواند سخت باشد ، به خصوص بسته به موقعیت جغرافیایی شما. اما اگر فکر می کنید بیمه را دوست دارید و می خواهید به مردم کمک کنید ، مطمئناً این یک حرفه خوب و یک ایده عالی برای تجارت کوچک است که می توانید دنبال کنید.

*تجارت حسابداری

حسابداری همه چیز مربوط به ثبت معاملات مالی بخصوص در مشاغل است. این بخشی از روند حسابداری مالی است. معاملات اساسی که حسابداران برای مشاغل انجام می دهند شامل خرید ، فروش ، رسید و پرداختهای شخص شخصی یا سازمان یا شرکت است.
برای شروع هزینه ای برای شما وجود ندارد ، اما درآمد خوبی را به شما می پردازد.

*تجارت آماده سازی مالیات

تهیه مالیات فرایند تهیه اظهارنامه مالیاتی ، اغلب اظهارنامه مالیات بر درآمد و به طور کلی برای جبران خسارت است. تهیه مالیات ممکن است توسط یا بدون کمک نرم افزار تهیه مالیات و خدمات آنلاین توسط مالیات دهنده انجام شود.
هر کشوری مجموعه ای از قوانین خاص خود را در رابطه با پرداخت مالیات دارد و این قوانین غالباً بسیار دقیق اجرا می شوند. بسیاری از افراد و مشاغل کوچک هنوز هم درمورد مسائل مالیاتی خود دچار سردرگمی شده اند. شما می توانید یک تجارت کوچک برای کمک به افراد در مرتب کردن این مسائل راه اندازی کنید.

*تجارت آژانس بیمه

بیمه یکی از آن دسته از صنایعی است که تا حد زیادی با وضعیت اقتصادی مشکل ندارد. دلیل این امر این است که اکثر محصولات بیمه بخشی ضروری از زندگی مدرن هستند. شما نمی توانید یک اتومبیل بدون بیمه اتومبیل داشته باشید ، و گرچه شرکت وام مسکن شما ممکن است به داشتن بیمه مالکان نیاز نداشته باشد ، آیا واقعاً فکر می کنید بزرگترین سرمایه گذاری زندگی خود را بدون محافظت کنید؟
شرکت کنندگان در صنعت ، درآمد کمیسیون را بدست می آورند ، بیشتر به عنوان درصد درصد حق بیمه نامه های فروخته شده. آنها همچنین برای ارائه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک و سایر خدمات ارزش افزوده مقداری هزینه دریافت می کنند.

*شرکت صندوق سهام خصوصی

شرکتهای سهامی خصوصی با هدف سرمایه گذاری صندوق در شرکت های کم کار با پتانسیل ، با هدف یا موقعیت مجدد شرکت ها برای شروع سود ، از بودجه های موجود خود استفاده می کنند یا وجوهی را از سرمایه گذاران جمع می کنند. شروع این نوع مشاغل نه تنها به پایه سرمایه اولیه بزرگ نیاز دارد بلکه تجربیات مربوط به این صنعت را نیز در بر می گیرد. اما اگر بتوانید شرکت ها را احیا و بفروشید ، سود خوبی کسب خواهید کرد.

*بانک سرمایه گذاری

راه اندازی یک بانک سرمایه گذاری یکی دیگر از سرمایه گذاری های بسیار پر رونق و سودآور در صنعت خدمات مالی است که یک سرمایه گذار که قصد راه اندازی یک تجارت را دارد باید در نظر بگیرد. اگر سرمایه و البته مدارک لازم را نیاز دارید ، باید به هر طریق به بانک مرکزی کشور خود ارتباط گرفته و شرایط لازم را برای راه اندازی بانک سرمایه گذاری درخواست کنید. هنگامی که شما قادر به دیدار با الزامات به شما اجازه راه اندازی بانک سرمایه گذاری خود را صادر می شود.

*شرکت کارگزاری سهام

شرکت های کارگزاری بورس مؤسسات مالی هستند که به شما در خرید و فروش اوراق بهادار کمک می کنند. آنها به عنوان یک واسطه بین خریدار و فروشنده عمل می کنند. هزینه کارگزاری یک کارگزار را برای اجرای معامله جبران می کند. معمولاً ، اما نه همیشه ، درصد ای از ارزش معاملات است. اگر می خواهید پا به صنعت خدمات مالی بگذارید ، می توانید یک کارگزاری بورس را راه اندازی کنید.

*کارگزاری وام مسکن

بنگاه های کارگزاری وام مسکن تنها با هدف ارائه بستر مناسب در قالب وام بلند مدت برای کسانی که می خواهند ملک خود را خریداری کنند ، تأسیس می شوند. بنگاه های کارگزاری وام مسکن ، به عنوان مورد ، میان افراد یک بانک و وام مسکن قرار دارند و فرد یا سازمانی که به دنبال خرید ملک است. هر کس یا گروهی از سرمایه گذاران ممکن است یک شرکت کارگزاری وام رهنی را تأسیس کنند و تا زمانی که شرایط لازم برای ایجاد چنین سازمانی را در کشوری که قصد ایجاد مشاغل را دارند ، برآورده سازند.

*تجارت ATM

تجارت ATM شغلی است که یک شرکت شبکه ای از دستگاه خودپرداز را در اختیار دارد و اداره می کند. آنها با فروشگاه ها مذاکره می کنند تا دستگاههای خودپرداز خود را در محوطه خود سوار کنند ، هزینه فروشگاه را پرداخت می کنند یا سود را با فروشگاه به اشتراک می گذارند.
ظهور دستگاه خودپرداز در واقع فرصت های شغلی را برای کارآفرینان فراهم کرده است. یکی از مشاغل خدمات مالی که کارآفرین می تواند با موفقیت راه اندازی کند ، کار نصب و نگهداری دستگاههای خودپرداز است. لطفاً توجه داشته باشید که قبل از شروع این نوع کار ، به آموزش فنی و مهندسی احتیاج دارید.

*اکرم صدیقی. سردبیر سایت اقتصاد برتر

پاسخ دادن