حفظ اطلاعات شخصی مشتریان امداد خودرو ایران

حفظ اطلاعات شخصی مشتریان امداد خودرو ایران
اقتصادبرتر

شرکت #امداد_خودرو_ایران به منظور افزایش رضایت مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو و حفاظت از اطلاعات آنان با استفاده از فناوری‌های روز، از سیستم نوین «حفظ اطلاعات شخصی مشتریان» هنگام ارائه خدمات امدادی، رونمایی کرد.

تهران – اقتصادبرتر – 14 شهریور 98

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ارتباطات امدادخودروایران، با گسترش روزافزون تنوع ارائه خدمات، حفظ اطلاعات شخصی مشتریان از جمله دغدغه‌های شرکت‌های بزرگ دنیا است. در همین راستا مدیر سیستم‌ها و فناوری اطلاعات شرکت امداد خودرو، هدف این سیستم را حفظ سطح دسترسی اطلاعات امدادخواهان از جمله شماره تماس آنان عنوان کرد و افزود: مراجع رسمی دریافت خدمات امدادی محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، شماره سراسری 096440، وب‌سایتhttp://www.096440.com و همچنین اپلیکیشن ایساکو است که پس از ثبت درخواست امداد، در صورت تماس امدادخواه با امدادگر از طریق شماره سراسری 82270001-021 ارتباط امدادخواه به امدادگر مربوطه و بالعکس به صورت هوشمند بدون نمایش شماره تماس، برقرار می شود تا سطح دسترسی شماره تماس مشتری و همچنین امدادگر نزد شرکت امدادخودرو ایران محفوظ بماند.
مسعود قنبری، همچنین از ضبط مکالمات امدادگر و امدادخواه در مراحل امدادرسانی خبر داد و تاکید کرد: فرآیند هوشمندسازی ارایه خدمات به جهت حفظ اطلاعات شخصی مشتریان و ارتقای امنیت امدادرسانی به امدادخواهان تعریف شده که می‌توان آن را در زمره مسئولیت اجتماعی شرکت امدادخودروایران نیز برشمرد.
طرح «حفظ اطلاعات شخصی مشتریان» از مردادماه گذشته به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده و از ابتدای شهریورماه به‌صورت رسمی آغاز به کار کرده است.
شماره سراسری096440، وب سایت رسمی و اپلیکیشن ایساکو جهت درخواست خدمات امداد و شماره سراسری 82270001-021 تنها شماره رسمی ارتباط بین امدادخواهان و امدادگران این شرکت اعلام شده است. همچنین تمامی مراحل درخواست امداد از لحظه ثبت تا حضور امدادگر در محل از طریق پیامک ارسالی قابل پیگیری خواهد بود.

پاسخ دادن