در ابتدای زمستان به رادیاتور سازی های معتبر مراجعه کنید

در ابتدای زمستان به رادیاتور سازی های معتبر مراجعه کنید

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و تعمیرکنندگان گلگیر ورادیاتور تهران اظهار داشت:برودت هوا تاثیر زیادی بر روی رادیاتور اتومبیل دارد که باید قبل از شروع زمستان با مایع ضدیخ که از کارخانجات معتبر تهیه شده پر شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸ آذر ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از اتاق اصناف تهران، با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و سرما، دارندگان وسایل نقلیه در جهت سلامت وسیله نقلیه خود باید اقداماتی را انجام دهند تا از مخارج زیاد و بیهوده ای که در آینده در اثر عدم رعایت این نکات ، دچار بحران و هزینه نشوند و با خیالی آسوده به نگهداری خودرو خود بپردازند.

فرهاد کشانی رئیس اتحادیه صنف سازندگان و تعمیرکنندگان گلگیر ورادیاتور تهران در ادامه افزود: برودت هوا تاثیر زیادی بر روی رادیاتور اتومبیل دارد که باید قبل از شروع زمستان با مایع ضدیخ که از کارخانجات معتبر تهیه شده پر شود؛ چرا که با توجه به مخارج و مبالغ بالای تعویض قطعات بهتر است ، قبل از صدمه دیدن ، اقدامات را انجام دهیم، اتومبیل هم مانند بدن انسان نیاز به تامین موادی دارد که به حفظ سلامتی آن کمک می کند.

کشانی تاکید کرد: لزوم استفاده از ضدیخ برای رادیاتور به آن میزان مهم است که اگر نباشد، در صورت وجود سرمای زیاد ، آب رادیاتور کاملاً یخ می زند و به طبع ، آب در قسمت های مختلف موتور باعث ترکیدگی و خرابی قسمت های اصلی سیلندر و … شده و صدمات زیادی به اتومبیل خواهد زد.

او تاکید کرد: توصیه می کنم برای یکبار هم که شده در ابتدای زمستان به رادیاتور سازی های معتبر مراجعه کنند و به تعویض و سرویس رادیاتور خود بپردازند.

پاسخ دادن