فرمانده کل سپاه: اقتدار آمریکا رو به زوال است

فرمانده کل سپاه پاسداران، سرلشگر جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است و خیلی زود از تصور، نابودی محض و اتمام این قدرت شیطانی فرا خواهد رسید.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۴ آبان ۹۷

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است و خیلی زود از تصور، نابودی محض و اتمام این قدرت شیطانی فرا خواهد رسید.

سردار سرلشکر محمد علی جعفری روز پنجشنبه در اجلاسیه نهایی کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین افزود: امروز سکان دار انقلاب اسلامی نیز بر این موضوع تاکید کرده اند و تمامی کسانی که از نعمت ایمان، معنویت و اسلام ناب برخوردار هستند آن را درک می کنند.

وی با بیان اینکه آمریکای امروز به مراتب ضعیف تر از چهار دهه قبل است، خاطرنشان کرد: آمریکای چهار دهه قبل نتوانست هیچ غلطی بکند چه رسد به آمریکای امروز که رو به زوال است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی پر از شکست های پی در پی آمریکا در برابر عزم ملی ایران و پیروزی خون شهیدان بر نظام سلطه است که می توان به نمونه هایی آن از قبیل حمله طبس، جنگ هشت ساله تحمیلی، ایجاد ناامنی های مختلف در کشور، فتنه ۸۸ ، تحریم های هسته ای، پیاده کردن نقشه جدید برای توسعه رژیم صهینویستی و جنگ افروزی در سوریه و عراق اشاره کرد.

سردار جعفری افزود: امروزه خود کارشناسان و مقامات غربی و آمریکایی به شکست در برابر ایران اشاره کرده اند به عنوان مثال یکی از کارشناسان و تحلیگران سیاسی گفته بود آمریکا سه بر صفر از ایران درانتخابات اخیر عراق شکست خورد. این شکست های پی در پی نشان دهنده سابقه درخشان چهل ساله انقلاب اسلامی و رشادت ها و جانفشانی های مبارزان و مجاهدان انقلاب اسلامی است که امروزه مقامات آمریکایی و کارشناس های غربی نیز به آنها اذعان دارند.

وی ادامه داد: بسیاری از این مقامات دفاعی و نظامی اعلام می کنند که ما در مقابل سرعت تحولات منطقه و تهدیدات دچار سردرگمی و آشفتگی شده ایم و قطعا تهران نه با تهدید و نه با تحریم های اقتصادی منفعل نمی شود. این مقامات خارجی اذعان می کنند احتمال دارد فشارها و تهدیدهای دیگر قبلی ما برخلاف انتظارات نتیجه عکس دهد، ضمن آنکه ما اوضاع آشفته ای در داخل آمریکا داریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: اینها مجموعه اظهارات و مقامات غربی و آمریکایی است و چگونه است که برخی در داخل هنوز ابهام داشته و از مذاکره و کوتاه آمدن در برابر غرب و آمریکا صحبت می کنند؟ دلیل این گونه اظهارات به گفته مقام معظم رهبری درک نکردن و نشنیدن پیام شهیدان است که اگر گوش شنوایی داشتیم دیگر گرایش به شرق و غرب ، کفر والحاد وجود نداشت و ضعف های کشور برطرف می شد.

سردار جعفری با طرح این پرسش که این مبارزه و جهاد تا کی باید ادامه یابد؟، افزود: به فرموده امام راحل به یقین آمریکا، صهیونیست جهانی و دیگر ایادی به ظاهر مسلمان آنها مرزی جز عدول از همه هویت ها، ارزش های معنوی و الهی های برای ما نمی شناسند و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم صهیونیست ها در تعقیب ما خواهند بود تا شرافت دینی و الهی ما را لکه مال کنند. آمریکا رژیمی است که براساس نظام سرمایه داری، تبعیض نژادی و خوی استبکاری شکل گرفته و تا زمانی که این روحیه و صفات در آنها وجود داشته باشد دشمنی ما با آنها ادامه خواهد داشت.

*ایرنا

پاسخ دادن