مربی تیم ملی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

مربی تیم ملی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

با توجه به این‌که فدراسیون فوتبال انگار می‌خواهد شاخ غول را بشکند و هنوز نتوانسته مربی تیم ملی را تعیین کند، امروز به کمک فدراسیون می‌رویم و بهش کمک می‌کنیم تا بتواند گزینه مورد نظر را شناسایی کند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۴ بهمن ۹۸

با توجه به این‌که فدراسیون فوتبال انگار می‌خواهد شاخ غول را بشکند و هنوز نتوانسته مربی تیم ملی را تعیین کند، امروز به کمک فدراسیون می‌رویم و بهش کمک می‌کنیم تا بتواند گزینه مورد نظر را شناسایی کند. این گزینه باید چند ویژگی داشته باشد که در زیر می‌آید.

باید با همه هماهنگ باشد. از آن جایی که پست سرمربیگری تیم ملی پست بسیار حساسی است، سرمربی مذکور باید مورد تایید تمام سازمان‌های ذی‌ربط از جمله اداره جنگل‌داری و آب‌خیزداری، اداره برق ناحیه ۲ شمال تهران، اکثریت نصف به‌علاوه‌ی یک سراهای محله، شرکت واحد اتوبوسرانی، مسئول جمع‌آوری بلیط در ایستگاه بی‌آرتی چهارراه ولیعصر، رییس اون قسمت اداره مالیات که باید از پزشکان مالیات بگیرد، معاون تجهیز و توسعه فضاهای سبز استان تهران، مدیر کل پرورش شمشادهای شهرداری، مدیر عامل بنیاد امور بیماری‌های خاص، مسئول بررسی این‌که چرا کرونا هنوز وارد کشور نشده و چندین سازمان دیگر که الان اسم‌شان توی ذهنم نیست باشد. فرد مذکور فقط در صورتی می‌تواند پشت رُل تیم ملی بنشیند که مورد تایید حداقل ۸۰ درصد سازمان‌های زحمت‌کش مذکور باشد.

در قدم بعدی او باید قول‌های قشنگ بدهد. خوشبختانه در این زمینه مشکل خاصی دیده نمی‌شود. چون اکثر ما ایرانی‌ها خوب قول می‌دهیم.

در مرحله بعد باید امتیاز هم خوب بدهد. نه این که خدای نکرده به تیم‌های حریف امتیاز بدهد، آن را که ما بخواهیم یا نخواهیم بالاخره می‌دهد؛ باید قدرشناس باشد و به کسانی که کمک کردند تا این صندلی خوشگل را به دست بیاورد امتیازات درخوری بدهد.

شما همین چند ویژگی را جمع کن ببین به کدام گزینه می‌خورد، بعدش هم تیم را بده بهش و شروع به دعا کن تا نتیجه بگیرد. دیدید انتخاب مربی تیم ملی چقدر آسان بود؟ پس لفتش ندهید…

✍️ شهاب نبوی – شهرونگ (تلگرام)


*مطالب مطروحه در نوشته فوق مربوط به نویسنده آن در شبکه های اجتماعی می باشد، رسانه اقتصاد برتر تنها آن را بازنشر داده است و هیچکدام از تحلیل های آن را تایید یا رد نمی کند*

پاسخ دادن