معافیت تراکنش‌ زیر ۱۰۰ هزار تومان از رمز پویا

برای تراکنش کمتر از 500 هزارتومان نیاز به رمز دوم پویا نیست
اقتصادبرتر

بانک مرکزی اعلام کرد: بانک‌ها می‌توانند تراکنش‌های بدون حضور کارت بانکی را تا سقف یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت از الزام استفاده از رمز دوم پویا معاف کنند.

تهران – اقتصاد برتر – ۵ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر، با توجه به درخواست کسب و کارها، ذینفعان حوزه خرید بدون حضور کارت و همچنین درخواست اپراتورها جهت خرید از طریق کدهای دستوری USSD، بانک‌ها می‌توانند تراکنش‌های فوق تا سقف یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت را از الزام استفاده از رمز دوم پویا معاف کنند. همچنین از هفته دوم بهمن‌ماه، ارائه خدمات پرداخت غیرحضوری با رمز دوم ایستا طی چند روز در بانک‌های مختلف متوقف می‌شود.

هموطنان در صورت وجود هر گونه سؤال یا ابهام در خصوص فعال‌سازی یا استفاده از رمزهای پویای کارت‌های بانکی با شماره تلفن‌های مرکز ارتباط‌ با مشتریان بانک خود تماس بگیرند.

مرکز تماس کاشف با شماره ٩١٠٠٩٩۶٠ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به سؤالات و دریافت پیشنهادات و انتقادات در خصوص نحوه خدمت‌رسانی بانک‌ها و موسسات اعتباری است.

بانک مرکزی با یادآوری اینکه دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک امکان‌پذیر است، اعلام کرد: مشتریان بانکی که تاییدیه شماره تلفن همراه خود را به بانک خود اعلام کرده‌اند با فشردن دکمه دریافت رمز دوم پویا در درگاه‌های پرداخت، رمز خود را از طریق پیامک دریافت می‌کنند.

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی در این باره گفته است: از هشتم بهمن به تدریج رمز دوم ایستای بانک‌های مختلف غیر فعال می‌شود.

پاسخ دادن