معرفی_کتاب “گشت تصادفی در وال‌استریت”

معرفی_کتاب
اقتصادبرتر

ویرایش اول کتاب گشت تصادفی در وال‌استریت، نوشته برتون مالکیل، در سال ۱۹۷۳، درست چند سال بعد از اولین حباب تکنولوژی بزرگ قرن بیستم، به چاپ رسید.

تهران – اقتصادبرتر – 30 مرداد 98

به گزارش #اقتصادبرتر ،  این نسخه که ویرایش هشتم و جدیدترین آن است، بعد از حباب دات کام منتشر شد که آخرین حباب تکنولوژی بزرگ قرن بیستم به شمار می‌رفت.

⚠️ ضرری که سرمایه‌گذاران در حباب اول دیدند قابل توجیه است چون کتاب مالکیل را نداشتند. ولی جای تعجب است که سفته‌بازان همه آموزه‌های مالکیل را کنار گذاشتند.

✅ این کتاب باید در قفسه کتابخانه هر سرمایه‌گذاری وجود داشته باشد و هر از چند گاهی، قبل از تصمیم‌گیری برای خرید یا فروش، از آن استفاده گردد.

?بیشتر کتاب‌های سرمایه‌گذاری قابل‌اعتماد نیستند چون نویسندگانشان در حقیقت فروشندگانی هستند که بیشتر می‌خواهند یک معامله را جوش دهند تا اینکه بخواهند شما را آگاه کنند. مالکیل در اینجا کاملاً بی‌طرف است. او معلمی است با هوش و نظم بالای یک اقتصاددان مالی و بااین‌وجود مثل یک ژورنالیست خبره قلم می‌زند.

? #معرفی_کتاب “گشت تصادفی در وال‌استریت” (A Random Walk Down Wall Street)

خلاصه کتاب گشت تصادفی در وال استریت
خلاصه کتاب گشت تصادفی در وال استریت یک استراتژی موفق برای سرمایه‌گذاری را معرفی می کند که در طول زمان‌های مختلف امتحان خود را پس داده است.

وقتی در وال‌استریت قدم می‌زنید، مراقب نظریه‌های محرمانه و پیشگویی‌های غیرقابل استفاده باشید. خود را با یک شاخص خوب محافظت کنید.

مشاهده کتاب در وب سایت آمازون

آنچه در خلاصه کتاب گشت تصادفی در وال استریت می‌آموزید
حقایق زندگی سرمایه‌گذاری که بدون تحریف ارائه می‌شود!
قبل از مطالعه خلاصه کتاب گشت تصادفی در وال استریت چندین نکته برجسته آن را مطالعه کنید
پول در آوردن در بازار سهام اصلاً کار سختی نیست.

پاسخ دادن