هفته ای بسیار پربارش در کشور طی این هفته !

مجموع بارش ها تا آخر بهمن چگونه است؟

سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای از بارش برف و باران طی یکشنبه و دوشنبه آینده در۱۸ استان خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها هشدار داد.

تهران – اقتصادبرتر – 25 بهمن 98

به گزارش #اقتصادبرتر، امروز در غالب نقاط کشور انتظار افزایش محسوس دما و گرمتر شدن هوا را داریم. این افزایش دما تا ۸ درجه سانتیگراد در برخی نقاط پیش بینی میشود .

برای هفته جاری تقریبا تمام نقاط کشور بارش خواهند داشت که شدت اصلی آن در استانهای شمالی و شمالغربی کشور مجددا خبرساز خواهد شد.

افزایش سرعت وزش باد طی فردا در کشور !

 برای فردا در استانهای سیستان و بلوچستان ، کرمان و خراسان جنوبی شاهد وزش نسبتا شدید باد خواهیم بود

این وزش باد می‌تواند گاها منجر به خیزش گردوخاک در برخی نقاط شود

مجموع بارش ها تا آخر بهمن در نیمه شمالی کشور مطلوب خواهد بود اما با توجه به افزایش نسبی دما ، بارش ها صرفا در مناطق سردسیر بصورت برف خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به پیش بینی هواشناسی برای بارش برف در اواخر وقت روز جمعه و شنبه در محورهای شمالی کشور، به همه رانندگانی که در این روزها قصد تردد در محورهای شمالی دارند تاکید کرد حتما تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای اردبیل- خلخال و کرج- چالوس خبر داد و گفت: در اکثر محورهای گیلان، باران می‌بارد.

توصیف: فعالیت سامانه بارشی

زمان شروع: بعدازظهر یکشنبه98/11/27
نوع مخاطره: بارش برف و باران
یکشنبه 98/11/27: بارش برف و باران در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، شمال کرمانشاه و ارتفاعات البرز در استانهای گیلان و مازندران
بارش باران: نیمه جنوبی کرمانشاه و ایلام

دوشنبه 98/11/28 : بارش برف و باران در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، لرستان، کرمانشاه، شمال چهارمحال بختیاری، غرب اصفهان، خراسان شمالی و ارتفاعات در استانهای تهران، قزوین، البرز، گیلان، مازندران، گلستان و شمال و شمال شرق خوزستان
بارش باران: در برخی نقاط استانهای گیلان، غرب مازندران، ایلام
زمان پایان: اواخر وقت دوشنبه 98/11/28
اثر مخاطره: لغزندگی، کاهش دید و اختلال تردد در جاده های مواصلاتی، آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها
توصیه: احتیاط در تردد شهری و جاده‌ای، اجتناب از سفرهای غیر ضروری، رعایت نکات ایمنی و تجهیز خودروها به تجهیزات زمستانی
زمان بروزرسانی: جمعه مورخ 98/11/25

پاسخ دادن