پرداخت ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل دولتی ها

 رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در تلاش هستیم تا تورم را مهار کنیم و قدرت خرید مردم را افزایش دهیم.

تهران- اقتصادبرتر- ۰۴ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به اینکه آیا خبر خوبی برای مردم دارید یا خیر؟، گفت: ما در تب‌وتاب انتخابات اقدام خوبی را برای صد‌ها هزار کارمند دولت اعم از کارمندان رسمی و قراردادی انجام دادیم.او ادامه داد: کارمندان تعدادی از دستگاه‌ها برای کارکنان خود از ۵۰ درصد افزایش فوق العاده شغل استفاده کرده بودند، ولی تعداد زیادی از دستگاه‌ها برخوردار نبودند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: در روز چهارشنبه ۳۰ بهمن و طی بخشنامه‌ای که به توصیه رئیس جمهور از سوی برنامه و بودجه منتشر شد، اجازه دادیم تا از اول اسفندماه همه کارکنان دولت که تا پیش از از مزایای ۵۰ درصد امتیازات مندرج در فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری استفاده نکردند، بهره‌مند شوند. باید توجه کنیم که کارکنان دولت و خانواده‌های آن‌ها به همراه خانواده‌های خود بخش زیادی از جمعیت کشور را شامل می‌شود.

او ادامه داد: در تلاش هستیم تا تورم را مهار کنیم و قدرت خرید مردم را افزایش دهیم؛ همچنین میوه و ملزوماتی که برای شب عید مورد نیاز مردم است از مدت‌ها قبل پیش خرید کرده‌ایم و اکنون در انبار‌های ما برای توزیع آماده است.

پاسخ دادن