پلمب تالار برگزار کننده شوی لباس در لواسان

اقتصادبرتر

پس از انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی از برگزاری یک شو لباس در تهران، رئیس مجتمع قضایی لواسانات خبر داد که مکان برگزاری این شو تعطیل و پلمب شده است.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۲ اسفند ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از میزان،  محسن شریعتی تاکید کرد: «دستگاه قضایی برخورد جدی با مسببان برگزاری این مراسم غیر اخلاقی را در دستور کار خود قرار داده است».

در همین حال حسین رحیمی ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، خبر داد که تالار مجتمع اسکای سنتر که این شو در آن برگزار شده بود، پلمب شده است.

حمید قبادی، دبیر کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد، نیز روز شنبه گفت که برگزاری این شو «کاملا غیرقانونی» بوده و موسسه برگزار کننده «هیچ مجوزی از کارگروه مد و لباس نداشته است».

سردار حسین رحیمی با اعلام خبر پلمب تالار محل برگزاری مزون لباسهای خارجی در منطقه لواسان تهران، در این رابطه اظهار کرد: روز گذشته مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اطلاع از برگزاری مزون لباسهای خارجی با استفاده از مدلینگهای آقا و خانم در منطقه لواسانات تهران، بلافاصله به محل برگزاری این به‌اصطلاح نمایشگاه لباس در مجتمع اسکای سنتر منطقه لواسانات تهران مراجعه کردند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به غیرقانونی بودن برگزاری مزون لباسهای خارجی در تالار مجتمع اسکای سنتر، تصریح کرد: مأموران برابر وظیفه قانونی از ادامه فعالیت این نمایشگاه جلوگیری کردند و در ادامه و طی هماهنگی با دستگاه قضایی، ساعتی پیش تالار محل برگزاری این نمایشگاه غیرقانونی لباس نیز تعطیل و پلمب شد.

نیروی انتظامی با مسئول برگزاری این شو برخورد و او را احضار کرده است.

پاسخ دادن