چرا سکانس آخر دلدادگان تغییر کرد؟

پانته آ بهرام شب گذشته همزمان با با به پایان رسیدن سریال پر مخاطب دلدادگان در صفحه اینستاگرامش زیر پست صحنه تهدید مالک و مرضیه با اسلحه نوشت:پایان اافسانه این نبود!! اگر بدقولی صدا و سیما نبود.

تهران – اقتصاد برتر – ۴ آبان ۹۷

مشکلات فنی سریال دلدادگان و تغییر پایان‌بندی که گویا به دلیل حاضر نشدن یکی از بازیگران اتفاق افتاده است، تعدادی از مخاطبان این سریال را به واکنش و طرح انتقادهایی در فضای مجازی وادار کرد. در این میان نوک پیکان برخی انتقادها بار دیگر تلویزیون را هدف قرار داده و اینگونه عنوان کرده‌اند که صداوسیما پایان را تغییر داده است. این در حالی است که کارگردان سریال دلدادگان با ارائه توضیحاتی درباره پایان‌بندی این مجموعه، به برخی پرسش‌های مخاطبان پاسخ داده و تاکید کرده است که صداوسیما هیچ دخالتی و سانسوری در قسمت‌های پایانی نداشته است.

 همزمان با پایان سریال دلدادگان جمعی از مخاطبان این سریال در فضای مجازی انتقادهایی را درباره قسمت آخر مطرح کرده‌اند که پانته‌آ بهرام یکی از بازیگران مجموعه هم با آنان همراه شد. بهرام با ارسال پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، بخش‌هایی از سریال دلدادگان را به نمایش گذاشته و نوشته است: «پایان افسانه این نبود، اگر بدقولی صداوسیما نبود!!

افسانه برای نجات پسرش، توسط هاتف کشته می‌شد و…» او برای این مطلب از هشتگ مسائل مالی استفاده کرده است و گویا از این طریق سعی دارد مشکلات مالی صداوسیما را علت عدم حضورش در قسمت پایانی این سریال عنوان کند.

در پی انتشار این مطلب توسط بازیگر دلدادگان، منوچهر هادی (کارگردان) با تاکید بر اینکه صداوسیما حتی یک فریم از قسمت پایانی را تغییر نداده است، در عین حال برخی صحنه‌ها از جمله صحنه تصادف را به شرایط و خط قرمزهای تلویزیون نسبت داده است. او همچنین ادعای برخی مخاطبان درباره پایان باز دلدادگان را رد کرده است.

هادی در پاسخ به انتقاد پانته‌آ بهرام بدون نام بردن از وی خاطرنشان کرده است: یکی از بازیگران اصلی ما در فینال کار با ما همراه نشد که دلیل را تهیه کننده توضیح می‌دهد. بنابراین ما مجبور شدیم فیلمنامه را تغییر دهیم و در نبود ایشان بهترین فینالی که می‌شد نویسنده کار بنویسد و ما بگیریم همین بود.

ایرج محمدی تهیه کننده سریال دلدادگان هم با تاکید بر اینکه صداوسیما تغییری در پایان‌بندی نداده است در عین حال درباره مشکلات مالی اینگونه گفته است که به دلیل وسیع بودن پروداکشن، پرداخت‌ها کمی به مشکل برخورده بوده است. همه عوامل با این مشکلات ما را همراهی کردند جز یک بازیگر که در سکانس نهایی حاضر نشد.

بر اساس این  آخرین قسمت از سریال دلدادگان شامگاه پنجشنبه سوم آبان ماه روی آنتن رفت. همچنین صداوسیما نشستی را با حضور عوامل این سریال فردا در مرکز همایش‌های این رسانه برگزار خواهد کرد.

*ایسنا

3 نظر از مردم

  1. سریال بدون خانم بهرام هم میتونست خوب تموم بشه ، من نمیدونم چرا ارغوان رو تو پایان سریال بیهوش رها کردن ؟؟؟؟ فقط کافی بود تا با شلیک هاتف ارغوان بمیره ، این یعنی ی پــایـــان شـــــجــــاعـــانـــه . من واقعا موندم که این ایده به ذهن سازندگان سریال نرسیده بود ؟؟؟؟

  2. دلتون خوشه. مردم چه نقشی دارند؟!! متاسفانه بازیگران ما و کلاً آدم هایی که به هر شکلی به خاطر همین مردم و مخاطبان خودشون مشهور شده اند این توهم رو دارند که باید درآمدهای میلیونی و میلیاردی رو خیلی سریع به دست بیارن و روز به روز هم خودخواه تر و پرروتر می شن.

  3. سلام ایکاش خانم بهرام بخاطر مردم مشارکت میکردند با عوامل فیلم در قسمت پایانی چرا تلافی شو سر مردم در آوردند که ۲ماهه این سریال رو با اشتیاق دنبال میکردند ایشون از قرار هیچ تعهدی نسبت به کارشون ندارن

پاسخ دادن