کرونا اجلاس فیسبوک و آی بی ام را لغو کرد

فیسبوک اجلاس بازاریابی خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو کرد. 

تهران – اقتصادبرتر – 26 بهمن 98

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سی نت،  #کروناویروس  که اکنون با نام SARS-CoV-2 شناخته می‌شود، موجب شده که شرکت‌های فناوری، برنامه‌های خود برای رویدادهای بزرگ در سان فرانسیسکو را لغو کنند.

همچنین IBM نیز از کنفرانس RSA که در ماه فوریه در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود خارج شد.

  فیس بوک اجلاس بازاریابی را که برای اوایل ماه مارس برنامه ریزی کرده بود، لغو کرد. برنامه ای که انتظار می رفت 4000 نفر را به خود جلب کند. علاوه بر این ، IBM نیز حضور خود در کنفرانس RSA ، یک رویداد مهم امنیت سایبری که برای یک هفته از 24 فوریه برنامه ریزی شده است ، لغو کرد.

آنتونی هریسون ، سخنگوی فیس بوک گفت: “اولویت ما سلامتی و ایمنی تیم های ما است ، بنابراین برای احتیاط بیشتر، ما اجلاس جهانی بازاریابی خود را به دلیل خطرات بهداشت عمومی مربوط به ویروس کرونا لغو کردیم.” این انصراف پیش از این توسط رویترز و سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده بود.

IBM یک حامی شرکتی کنفرانس RSA است و برای سخنرانی در این رویداد سخنرانان اصلی را ارائه کرده و به طور معمول بیش از 40،000 نفر را به خود جلب می کند. این رویداد هفتگی نیز در مرکز Moscone برگزار می شود ، که در محله SoMa سان فرانسیسکو قرار دارد و منطقه را به یک شهر کوچک از کارشناسان امنیت سایبری ، فروشندگان نرم افزار و شرکت های بزرگ تبدیل می کند که به دنبال ایجاد معاملات و به اشتراک گذاری آخرین روندها هستند.

IBM در بیانیه ای اعلام کرد که سلامتی طرفداران IBM به عنوان نگرانی اصلی ما در نظر گرفته شده است. اما سازمان دهندگان کنفرانس RSA گفته اند که هنوز هم برنامه ریزی خود را برای برگزاری انجام می‌دهند و همچنان به دنبال راهنمایی‌های سازمان‌های بهداشتی و شهر سان فرانسیسکو هستند.

پاسخ دادن