آماده باش ۳۰ هزار نیرو در طرح زمستانی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده باش بیش از ۳۰ هزار نیرو و ۱۰ هزار وسایط نقلیه در طرح زمستانی پایتخت خبر داد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۹ آذر ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مهماندار در رزمایش طرح زمستانی پلیس و دیگر دستگاه‌ها که صبح امروز (پنجشنبه‌) در بوستان ولایت برگزار شد، اظهار کرد: در این رزمایش که نخستین رزمایش زمستانی در پایتخت است همه دستگاه‌ها و سازمان‌های دخیل در امر خدمت رسانی در زمستان برای مردم حضور دارند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به برف سنگین سال گذشته، بیان‌ کرد: در سال گذشته برف سنگینی در تهران آمد و بسیاری از نیروها از دیگر یگان‌های پلیس به کمک ما آمدند که جا دارد در این جا از آنها تقدیر و تشکر کنیم.

وی با قدردانی از شهردار تهران برای ایجاد هماهنگی و برگزاری این رزمایش، خاطر نشان کرد: امیدوارم امسال نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته شاهد افزایش خدمت رسانی به مردم باشیم.

مهماندار در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به آمار تجهیزات و نفرات برای طرح زمستانی امسال، بیان‌ کرد: در طرح زمستانی بیش از ۱۰ هزار وسایط نقلیه از پلیس، اورژانس، شهرداری، راهداری و دیگر دستگاه‌ها در حالت آماده باش قرار دارند. همچنین بیش از ۳۰ هزار نفر از نیروهای این نهادها نیز در کنار مردم هستند تا زمستانی ایمن با کمترین حوادث را پشت سر بگذاریم.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پایان صحبت‌های خود، ابراز امیدواری کرد تا پایان اسفند ماه بتوان در زمستان به شهروندان خدماتی ارائه کرد.

پاسخ دادن