«اخراج گسترده» کارکنان همشهری

اقتصادبرتر

گزارشگران و خبرنگاران نشریات همشهری، چاپ تهران، از اخراج شمار زیادی از کارکنان این موسسه مطبوعاتی به دلیل «تعدیل نیرو» خبر داده‌اند.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸  فروردین ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، بر اساس گزارش‌ها، برخی از خبرنگاران این روزنامه صبح شنبه در اولین روز کاری سال جدید هنگام ورود به ساختمان روزنامه متوجه اخراج خود شده‌اند.

شمار دقیق نیروهای تعدیل‌شده در این روزنامه هنوز اعلام نشده است، اما برخی از منابع می‌گویند که فقط از تحریریه نشریات همشهری حدود هفتاد نفر تعدیل شده‌اند.

فاطمه مهدیانی- سردبیر ایلنا

روزنامه همشهری که از نهادهای وابسته به شهرداری تهران است، سال ۱۳۷۱ زمانی که غلامحسین کرباسچی شهردار تهران بود، انتشار خود را آغاز کرد و به سرعت با جذب آگهی‌های پرشمار به یکی از ثروتمندترین رسانه‌های تاریخ ایران تبدیل شد.

مدیرعامل کنونی این موسسه ابوالحسن ریاضی است که در آخرین روزهای اسفند ماه گذشته با حکم پرویز حناچی، شهردار تهران، به این سمت منصوب شد.

1 پیام

  1. سلام
    این آقای دکتر ابوالحسن ریاضی در سال ۹۵ (از طریق پژوهشگاه مطالعات اجتماعی و فرهنگی وزارت علوم ) یه طرح ۳۱۰ میلیون تومانی با موضوع تدوین شاخصها و استاندارهای حوزه فرهنگ از وزارت ارشاد گرفت اما بعد از گرفتن نصف پول یعنی حدود ۱۵۰ میلیون تومان یه کار بی ربط و حداکثر با ارزش کاری ۲۰ میلیون تحویل داد و خواستار تسویه حساب کامل شد. من تا اونجا که تونستم مقابل این رفتار غیراخلاقی ایستادم و کار رو تایید نکردم و خواستار بازگرداندن پول وزارت ارشاد شدم اما ایشون روابط پرقدرتی داشت و کارشو جلو برد. وقتی جستجو کردم متوجه شدم در ستاد دکتر مصطفی معین فعال بوده و در وزارت علوم ازش حساب میبرند. حالم از خودم به هم خورد که یه روزی به این آدما امید داشتم. بله نتیجه رای دادن به لیست امید و کارگزاران همینه شهرداری که همش از گم شدن پول در دوره قالیباف میگه حال برای چنین فردی حکم زده. به همه اصلاح طلبان وزارت علوم هم تبریک میگم که با اینکه خیلی بهتر از من همکاراشون رو میشناسند اما یه مطلب با ذکر اسم در نقد رفتار این جماعت ندارند.

پاسخ دادن