از خالقان سریال بانوی عمارت متشکریم

بانوی عمارت
اقتصاد برتر

مدت ها بود پخش سریالی از رسانه ملی نتوانسته بود مخاطب را پای تلویزیون جمهوری اسلامی ایران بکشاند اما سریال فاخر و تاریخی بانوی عمارت با داستانی جذاب، پر هیجان و آموزنده توانست بسیاری از مردم را که تقریبا با سیمای جمهوری اسلامی ایران قهر کرده بودند دوباره به پای تلویزیون بکشاند .

تهران- اقتصاد برتر- ۰۸ دی ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر، سریال ” بانوی عمارت” حکایت دیدنی و شنیدنی از دوران پسا ناصرالدین شاهی از شا هزاده ای درستکار و وقایع جالبی که در آن دوران اتفاق افتاده است حکایت می کند . این سریال با قهرمانانی جالب از متن بسیار قوی و قابل تآملی برخوردار است که مخاطب با ولع جمله به جمله گفت و گو هایی که در آن بیان می شود را دنبال می کند و گاه بارها جملات نغز آن را با خود تکرار می کند و به فکر فرو می رود…

مدتی است سریال دیدنی بانوی عمارت در شبکه سه سیما روی آنتن رفته و با کمی پرس و جو متوجه می شوی این سریال در سطح بسیار بالایی نظر مخاطبان را به خود جلب کرده بگونه ای که در ساعت پخش آن کمتر بیننده ای به سراغ شبکه های ماهواره ای می رود . البته داستان جالب مربوط به دوران تاریخی و پر حادثه و جذاب است که با بازی تماشایی بازیگران آن و صد البته قلم شیوا ، فصیح و بلیغ نویسنده دست به دست هم داده تا حکایتی شنیدنی و جذاب را به نام بانوی عمارت خلق کند. سریالی که در مقایسه با سایر سریال های ماهواره ای بسیار خوش درخشیده و در جذب مخاطب گوی سبقت را ربوده است.

این موضوع نشان می دهد اگر رسانه ملی بکوشد و داستان هایی جذاب و سریالی فاخر از این دست تولید کند قطعا توانایی جذب مخاطب را دارد و می تواند شبکه های تلویزیونی آنطرف آبی را پشت سر بگذارد و مخاطب داخلی را با رسانه ملی آشتی دهد. همیشه انتخاب ایده ای ناب و به قلم کشیدن آن با شیوه ای شیرین و جذاب در کنار انتخاب بازیگرانی توانا می تواند سریالی فاخر  خلق کند که روزها و ساعت ها مردم را سرگرم خود کند و ضمن آموزش تاریخ آموزنده این سرزمین پند های ارزشمندی را به مخاطب منتقل نماید. نگارنده بعنوان یکی از مخاطبان این سریال دیدنی وظیفه خود میداند با نوشتن این سطور از خالقان این اثر فاخر و دیدنی تشکر کرده و بعنوان عضوی کوچک از جامعه بگویم امیدوارم بتوانیم باز هم شاهد ساخت آثاری ارزشمند از این قبیل در سیمای جمهوری اسلامی ایران باشیم.

* اکرم صدیقی- سردبیر سایت

پاسخ دادن