استاندار تهران: جامعه را از ظرفیت بانوان محروم نکنیم

ظرفیت بانوان
اقتصاد برتر

انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به پیش‌ شرط‌ های توسعه در جامعه انسانی اظهار داشت: اگر توسعه را هدف مطلوب و رضایت و خوشبختی مردم را هدف غایی بدانیم برای رسیدن به این توسعه مطلوب و پایدار توأم با رفاه باید از همه ظرفیت‌های انسانی جامعه استفاده شود.

تهران- اقتصاد برتر- ۰۳ دی ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر به نقل از استانداری تهران، بندپی بیان کرد: فارغ از نگرش‌های سیاسی باید شایسته‌ سالاری مورد توجه جدی قرار گیرد نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند بنابراین نباید جامعه را از نیمی از این ظرفیت‌ها و استعدادها محروم کرد.

استاندار تهران افزود: در سازمان بهزیستی ۶۵ درصد پرسنل بانوان هستند و همین رویکرد سبب شد که در طول ۳ سال ارزیابی عملکردها در جشنواره شهید رجایی جایگاه نخست را کسب کنیم.

محسنی بندپی در پایان خاطر نشان کرد: اگر به جامعه مدنی و دموکراسی اعتقاد داریم باید برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، روش‌های اجتماعی را به کار گرفت و از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد استفاده کرد، باید زمینه رشد و بلوغ احزاب و سازمان‌های مردم‌ نهاد در جامعه فراهم شود چرا که انسجام اجتماعی فراگیر کردن تشکل‌های مردم‌ نهاد و احزاب قانونی به وجود می‌آید.

پاسخ دادن