استراماچونی سرمربی استقلال شد

استراماچونی سرمربی استقلال شد
اقتصادبرتر

با اعلام امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال آندره آ استراماچونی با قراردادی دوساله سرمربی استقلال شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۳ خرداد ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال آندریا استراماچونی با قراردادی دوساله سرمربی استقلال شد.

استقلال-ایران-Esteghlal-Iran

استراماچونی قراردادش را با استقلال به امضا رساند؛ دستمزد ۱.۶ میلیون یورویی آندره آ در یکی از سه تیم پرافتخار خاورمیانه!

آندره آ استراماچونی قراردادش را با استقلال تهران به امضا رساند. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، داستان استراماچونی و استقلال سرانجام به پایان خوش رسیده است و قرارداد از طریق فدریکو پاستورلو به امضا رسید.

به گزارش دی مارتزیو، استراماچونی راهی یکی از ۳ تیم پرافتخار خاورمیانه می شود که پیش از این ۲ بار قهرمان آسیا شده است. مذاکرات در استانبول نهایی شد و استراماچونی از طریق پاستورلو، قراردادی ۲ ساله با امکان یک سال تمدید در صورت رضایت طرفین را به امضا رساند. دستمزد سالانه استراماچونی در استقلال، ۱.۶ میلیون یورو خواهد بود. هدف استقلال، بازگشت به دوران قهرمانی است که آخرین بار در فصل ۱۳-۲۰۱۲ رخ داده است.

آندره آ استراماچونی، با قهرمان کردن آکادمی اینتر در اروپا به دنیای فوتبال معرفی شد و خیلی سریع هدایت تیم بزرگسالان اینتر را برعهده گرفت. استراماچونی در اینتر موفق شد به دوران ۴۹ بازی بدون شکست یوونتوس پایان دهد و تیمِ کونته را در تورین، ۳-۱ شکست دهد. آندره آ سابقه هدایت اودینزه، پاناتینایکوس و اسپارتاپراگ را هم در کارنامه دارد.

استقلال-سرمربی استقلال-ایتالیا-Esteghlal

استراماچونی: خوشحالم که به استقلال، یکی از مهم‌ترین تیم‌های آسیا پیوستم

استراماچونی، رسما سرمربی استقلال شد و از برعهده گیری هدایت این تیم اظهار خرسندی کرد.

 پس از کش و قوس‌های فراوان، آندره آ استراماچونی، سرمربی ۴۲ ساله ایتالیایی با قراردادی دو ساله هدایت استقلال تهران را برعهده گرفت. استراماچونی پس از انتصابش به عنوان سرمربی استقلال در مصاحبه با وب سایت جانلوکا دی مارتزیو گفت:

پس از بررسی دقیق و به لطف تلاش‌های باشگاه استقلال و مدیربرنامه‌هایم فدریکو پاستورلو، خوشحالم که قراردادی دو ساله با باشگاه استقلال امضا کردم. از رییس باشگاه استقلال، مدیر ورزشی و هواداران این باشگاه متشکرم. استقلال یکی از مهم‌ترین تیم‌های آسیا است.
استراماچونی هفتمین سرمربی خارجی تاریخ استقلال است.

بازتاب استخدام استراماچونی در رسانه‌ های ایتالیا؛ استقلال با مربی توانمندی قراردادی دو ساله بسته است

استخدام مربی ۴۳ ساله فوتبال ایتالیا توسط باشگاه استقلال در رسانه‌های ایتالیا بازتاب داشت.

 سرانجام پس از حرف و حدیث های فراوان، آندره آ استراماچونی هدایت تیم استقلال را در فصل جدید رقابت های لیگ برتر برعهده گرفت.

در شرایطی که باشگاه استقلال ساعتی پیش خبر امضای قرارداد با آندره‌ا استراماچونی را اعلام و تایید کرد، رسانه های ایتالیایی چند ساعت قبل تر، این خبر را منتشر کرده بودند.

سایت جانلوکا دی مارتزیو (روزنامه‌ نگار ورزشی معروف ایتالیا) در مورد خبر پیوستن سرمربی سابق اینتر به استقلال این خبر را درج کرد:

بازتاب حضور استراماچونی، سرمربی جدید باشگاه استقلال در سایت AFC

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به اعلام خبر حضور آندره‌ آ استراماچونی در تیم استقلال تهران کرد.

طرفداری – سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق صفحه خود در شبکه اینستاگرام‌، به خوانندگانش خبرداد مربی ۴۳ ساله ایتالیایی با آبی‌‌ پوشان پایتخت قرارداد امضاکرده است.

سایت AFC در اینستاگرام خود به زبان انگلیسی نوشته است:

آندره‌ا استراماچونی اکنون سرمربی جدید تیم استقلال است.

همچنین در ادامه به زبان فارسی نیز عنوان کرد:

آندره‌آ استراماچونی که سابقه هدایت اینترمیلان را در کارنامه دارد، با عقد قراردادی ۲ ساله به عنوان سرمربی استقلال تهران معرفی شد.

مدیرعامل استقلال درباره موضوعات جاری باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

امیرحسین فتحی در گفت و گو با اخبار شبکه سوم سیما درباره انتخاب سرمربی استقلال و این روند گفت: روند اعلام نام سرمربی طولانی نشد و روند مذاکره طولانی بود و شاهد یک ماراتن مذاکره بودیم و به لطف خدا یک اتفاق مثبت رخ داد. بیش از دو هفته با او مذاکره کردیم و او امکانات ما را بررسی کرد. دو دستیار او به تهران آمدند و با او تماس داشتند و بعد از صحبت های فراوان، بامداد امروز قراردادنهایی امضا شد و ایشان به مدت ۲ فصل سرمربی استقلال شدند و امیدوارم حضور او منشا خیر باشد و استقلال به جایگاه اصلی بازگردد و دل هواداران شاد شود.

Image result for ‫فتحی‬‎

او در ادامه درباره مبلغ قرارداد و حضور او در تهران عنوان کرد: او تاریخ باشگاه را مطالعه کرده بود و با اطلاعات کافی به تهران آمد. تنها آیتمی که درباره آن زیاد صحبت نشد، مبلغ قرارداد بود. او بیشتر به دنبال امکانات باشگاه و شرایط استقلال بود. امیدوارم با حضور او روزهای خوبی در انتظار استقلال باشد.
فتحی درباره جدایی رحمتی از استقلال اضافه کرد: این خبر را در فضای مجازی دیدم اما با او صحبت نکردم. از طریق فضای مجازی مطلع شدم و با او صحبت نکردم. قرارداد رحمتی به پایان رسیده اما قطعا با او درباره آینده صحبت می کنم.
وی در ادامه پیرامون وضعیت منتظری تصریح کرد: منتظری هنوز به تهران بازنگشته است. البته دقیقا زمان پرواز را نمی دانم اما در بازگشت با او صحبت می کنم.

مدیرعامل استقلال درباره شرایط علی کریمی، پاتوسی و وریا غفوری گفت: با وریا و علی کریمی صحبت کردیم اما نتیجه نهایی مشخص نیست و امیدوارم ظرف روزهای آینده همه چیز مشخص شود. با پاتوسی نیز قبلا توضیح دادم. باید پرداختی صورت گیرد و با باشگاه کیپ تاون مذاکره می کنیم.
او درباره خریدهای جدید استقلال تصریح کرد: با ۳-۴ بازیکن صحبت کردیم و هنوز نهایی نشده است و در روزهای آینده از طریق سایت رسمی باشگاه همه چیز را اعلام می کنیم.
فتحی در خاتمه درباره پرونده شفر و وضعیت او افزود: امیدوارم پرونده شفر با خوبی و خوشی ختم شود. برای او در ادامه مسیر آرزوی توفیق و موفقیت دارم.

پاسخ دادن