اعطای کارت اعتباری ۵ میلیون تومانی معیشت به تاکسی‌رانان

جلسه ویژه شورای شهر درباره کرایه تاکسی‌ها

مدیر عامل اتحادیه تعاونی های سراسری تاکسیرانی کشور از اعطای کارت اعتباری ۵ میلیون تومانی معیشتی به تاکسیران ها خبر داد و گفت:مدت بازپرداخت این اقساط ۲ساله است.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۰ بهمن ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر محمدرجائیه، مدیر عامل اتحادیه تعاونی های سراسری تاکسیرانی کشور در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره معیشت کارت تاکسیران ها گفت: چیزی با عنوان معیشت کارت را نشنیده ام. اما کارت عتباری ۳میلیون تومانی وجود دارد که تفاهم نامه ای میان اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، بانک قرض الحسنه مهر و بیمه دانا منعقد شده است که رانندگان با مراجعه به بانک قرض الحسنه مهر و گشایش اعتبار تا سقف ۳میلیون تومان می توانند از خدمات بیمه شخص ثالث استفاده کنند.

وی ادامه داد: اما اتحادیه ما لاستیک،روغن،برنج و گوشت را توزیع می کند. کارت اعتباری ۵میلیون تومانی را بعد از ۲۲بهمن ماه اعلام می کنیم این کارت از بانک توسعه تعاون است. که مدت بازپرداخت آن ۲ساله است. شهر به شهر نسبت به اعتباری که بانک پرداخت می کند پرداخت این کارت ها را در دستور کار قرارمی دهیم و رانندگان با مراجعه به تعاونی های تاکسیرانی ثبت نام می کنند و به بانک معرفی می شوند و با همراه داشتن یک ضامن می توانند این کارت اعتباری را دریافت کنند.

رجائیه افزود: بعد از ۲۲ بهمن این طرح برای تهران اطلاع رسانی می شود. کارت اعتباری معیشتی است.

پاسخ دادن