افزایش ۲۴ درصدی تولید کاتد لیچینگ میدوک

بومی‌سازی دستگاه «کاتد کنی» در مجتمع مس شهربابک

مهندس «علی مهدوی» مدیر امور لیچینگ مجتمع مس شهربابک گفت: با تلاش‌های صورت‌گرفته تولید کاتد تا پایان آذرماه امسال ۲۴ درصد نسبت به برنامه پیش‌بینی‌شده افزایش داشته است.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۰ دی ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مس پرس، مدیر لیچینگ مجتمع مس شهربابک با بیان این مطلب گفت: درمجموع، تولید کاتد کارخانه لیچینگ در نه ‌ماه نخست سال جاری ۴۹۴۸ تن بود که نسبت به برنامه پیش‌بینی‌ ۴۰۰۹ تنی برای این دوره، از رشد ۲۴ درصدی برخوردار شده است.

وی افزود: این امور در اردیبهشت‌ماه سال جاری با تولید ۶۵۱/۴۴۱تن کاتد به رکورد ماهیانه تولید از ابتدای راه‌اندازی این کارخانه دست یافت.

مدیر امور لیچینگ مجتمع #مس شهربابک با اشاره به این‌که این میزان تولید با وجود کاهش عیار و نسبت‌ کانی‌های اکسیدی در خاک ورودی محقق شده است اظهار داشت: با در نظر گرفتن عیار و کیفیت خاک، برای سال جاری تولید ۵۳۰۰ تن پیش‌بینی شد که خوشبختانه افزایش ۹ درصدی عیار خاک ورودی به کارخانه و همچنین خردایش ۲۴ درصدی خاک ورودی هیپ منجر به بازیابی بیشتر در لیچینگ شد.

وی در پایان گفت: با تلاش بی‌وقفه همکاران، انشاالله تولید این امور نسبت به برنامه پیش‌بینی امسال حداقل رشد ۲۰ درصدی خواهد داشت.

پاسخ دادن