باران ۸ ساله؛ گمشده ساکن مهاجران شازند

اقتصادبرتر

باران شیخی، صبح روز شنبه با قصد رفتن به مدرسه خود واقع در خیابان اطلسی یک شهرک مهاجران که تنها ۱۵۰ قدم از خانه شان فاصله داشت از منزل خارج شد، اما دیگر از او خبری نشد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۷ فروردین۹۸

به گزارش خبرنگاراقتصادبرتردر اراک ، شب شنبه آگهی گم شدن دختر هشت ساله در فضای مجازی منتشر شد، #باران_شیخی دختر هشت ساله در شهر مهاجران شهرستان شازند صبح روز شنبه با قصد رفتن به مدرسه خود واقع در خیابان اطلسی یک شهرک مهاجران که تنها ۱۵۰ قدم از خانه شان فاصله داشت از منزل خارج شد، اما دیگر از او خبری نشد.

پیچیدن خبر مفقودی باران شیخی دختر بچه هشت ساله در اذهان عمومی و فضای مجازی سبب ایجاد نگرانی به ویژه مردم استان شد، در گذشته شاهد حوادث تلخی مثل آتنا هفت ساله و بنیتا کوچولو بودیم، وقوع این اتفاق با داشتن تجربیات تلخ در گذشته، همه مردم استان، کشور و حتی برخی از سلبریتی ها کشور مثل پرویز پرستویی، دانیال عبادی و غیره را متاثر و سبب بازنشر بیشتر این خبر و به نوعی سبب بسیج عمومی برای پیدا کردن این دختر بچه کرد.

سرهنگ “محمد عقیل سلگی” در تشریح این خبر گفت: در حدود ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه روز گذشته،‌ شخصی در تماس با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارشی از فقدانی دختر بچه ۸ ساله شان به نام باران شیخی را اعلام کرد و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
در تحقیقات انجام شده، والدین دختر بچه اظهار داشتند که فرزندشان صبح روز گذشته برای رفتن به مدرسه از منزل خارج شده و بعد از پایان مدرسه و با مراجعه دوستانش ، آنها متوجه می شوند که او از صبح به مدرسه مراجعه نکرده است.
مشخصات دختر بچه که با لباس فرم صورتی رنگ مدرسه و مقنعه و سویشرت سفید رنگ از منزل خارج شده، به کلیه تیم های گشت انتظامی اطلاع رسانی شده است.
وی با بیان تشکیل تیم ویژه کارآگاهان پلیس برای بررسی این موضوع گفت: همچنان تحقیقات پلیس برای یافتن او ادامه دارد.
این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست در صورت داشتن هر گونه خبری از این دختر بچه، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

بر اساس اخبار رسیده، ماشین های آفرود مهاجران با پروژکتور ها در حال گشت زنی در کوههای اطراف مهاجران هستند.

سرهنگ سلگی فرمانده انتظامی شهرستان #شازند در گفتگو با کانال پلیس استان مرکزی گفت:

چندین تیم گشت انتظامی پلیس ، تحقیقات تخصصی و گشت های میدانی برای پیدا کردن دختر بچه ۸ ساله (باران شیخی) را با جدیت دنبال می کنند و تلاش پلیس بی وقفه تا حصول نتیجه ادامه خواهد یافت

وی از شهروندان خواست اخبار موثق را تنها از کانال های رسمی پیگیری کنند و به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نداشته باشند و هر گونه اطلاعاتی در این خصوص را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

شهروندان عزیز از هرگونه شایعه پراکنی جدا خودداری نمایند.
شایعات موجب خلل در امر جستجو میگردد.
اگر اطلاعات یا مشاهدات مفیدی دارید با تلفن ۱۱۰ و ۰۸۶۳۸۶۲۲۴۰۰ (کلانتری مهاجران) تماس بگیرید.
از ماجراجویی و تماس جهت دلداری بپرهیزید.
نیروهای انتظامی و سپاه پاسداران ۲۴ ساعته در حال جستجو با تمام امکانات میباشند.

*افسانه صدیقی

پاسخ دادن