بارش‌های سیل‌آسا این‌بار درهرمزگان و نوار شرقی کشور

احتمال وقوع سیلاب در پنج استان کشور
اقتصادبرتر

کمتر از ۳۶ ساعت به آغاز دور جدیدی از سیل و حوادث مهیب باقیست.بارش های سیل آسا شنبه۹۸/۰۱/۲۴ از جنوب کشور وارد خواهد شد و استان های زیر در خطر سیل خواهند بود. 

تهران – اقتصادبرتر – ۲۳ فروردین ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سازمان هواشناسی، سامانه بارشی فعالی از روز جمعه مورخ ۹۸/۱/۲۳ وارد کشور شده و طی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در کشور فعال خواهدبود، بر این اساس پیش بینی می شود:

شنبه مورخ ۹۸/۱/۲۴: بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق در استانهای شرق گلستان، بوشهر، فارس ، جنوب و غرب یزد ، جنوب کرمان، نیمه غربی اصفهان و بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در استانهای خراسان جنوبی ، هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان.

یکشنبه مورخ ۹۸/۱/۲۵: بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق در استانهای سمنان، جنوب گلستان ، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، فارس، اصفهان ،جنوب کرمان، هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان.

دوشنبه ۹۸/۰۱/۲۶: بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق در استانهای خراسان شمالی ، خراسان جنوبی، خراسان رضوی ، گلستان ، شرق سمنان و جنوب شرقی کرمان و بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در شرق یزد و نیمه شمالی سیستان و بلوچستان.

با توجه به شدت بارشها، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیلها در مناطق یاد شده، به هموطنان گرامی و سازمانها و ارگانهای ذیربط توصیه می شود، تمهیدات لازم جهت جلوگیری از کاهش خسارات احتمالی را به عمل آورند.

هشدار مهم

اطلاع رسانی فوری

کمتر از ۳۶ ساعت به آغاز دور جدیدی از سیل و حوادث مهیب باقیست.

به گزارش اقتصادبرتر به نقل از هوارام، بارش های سیل آسا شنبه۹۸/۰۱/۲۴ از جنوب کشور وارد خواهد شد و استان های زیر در خطر سیل خواهند بود. بارش ها تا اواخر وقت ۲شنبه ادامه خواهد داشت.

🔺هرمزگان
🔺سیستان و بلوچستان
🔺جنوب کرمان
🔺خراسان رضوی
🔺خراسان جنوبی
🔺جنوب فارس

پیک حوادث و گستردگی بارش ها در استان هرمزگان و نوار شرقی کشور خواهد بود.

پاسخ دادن