بررسی خرید یک موبایل خوب زیر ۲ میلیون تومان

موبایل زیر 2 میلیون تومان
اقتصاد برتر

 بررسی بهترین خرید موبایل با قیمت کمتر از ۲ میلیون تومان که بسیاری از نیازهای کاربران را نیز پوشش می دهد، در بازار این روزهای موبایل بسیار حائز اهمیت است.

تهران- اقتصاد برتر- ۲۵ آذر ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر به نقل از کالاسودا،  برندهای گوشی با قیمت کمتر از ۲ میلیون تومان موجود در بازار ایران مورد بررسی قرار گرفته اند که شرح آن از نظرتان می گذرد.کاربران می توانند گوشی هوشمند خود را از میان برندهای آنر، هوآوی، شیائومی، نوکیا و سامسونگ انتخاب کنند که هر کدام ویژگی های جالب توجهی دارند.

بهترین خرید موبایل با قیمت کمتر از ۲ میلیون از برند شیائومی است؟
گوشی هوشمند Redmi 6A بدون شک جالب ترین گوشی موبایل در میان محصولات کمتر از ۲میلیون تومان محسوب می شود. این گوشی هوشمند، ارزان ترین موبایل با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایت و رم نرم افزاری سه گیگابایتی است. این گوشی هوشمند با لنزهای ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی شرایط بسیار خوبی را برای خریداران گوشی های ارزان قیمت ایجاد می کند. همچنین این گوشی هوشمند از یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری بهره می برد.

نماینده های پرفروش هوآوی و آنر با قیمت کمتر از ۲ میلیون تومان
گوشی های هوشمند آنر ۷ اس و گوشی موبایل وای ۵ پرایم نسخه ۲۰۱۸ در بازار ایران فروش بسیار خوبی را تجربه می کنند. این گوشی های هوشمند با وجود ویژگی های ضعیف تر در مقایسه با نماینده شیائومی، در این رده بسیار پرطرفدار هستند. هوآوی در سال جاری برای گوشی های هوشمند خود نسبت تصویر ۱۸ به ۹ را انتخاب کرده که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. البته موبایل Y3 نسخه ۲۰۱۸ نیز یکی از ارزان ترین محصولات بازار محسوب می شود.

نوکیا در میان بهترین خرید موبایل با قیمت کمتر از ۲ میلیون نمایندگان قدرتمندی دارد
یکی از مهم ترین برندها در بررسی بهترین خرید موبایل با قیمت کمتر از ۲ میلیون تومان، برند نوکیا است. گوشی های هوشمند نوکیا۲.۱ و نوکیا ۳.۱ دو موبایل پرطرفدار با قیمت پایین در بازار ایران هستند که طرفداران زیادی داشته و فروش خوبی را تجربه می کنند. این دو گوشی هوشمند در برخی از ویژگی ها با یکدیگر متفاوت هستند اما به طور کلی اگر قصد بهترین خرید موبایل با قیمت کمتر از ۲ میلیون را دارید این برند می تواند شرایط خوبی را برایتان رقم بزند.

گوشی هوشمند گلکسی J4 سامسونگ؛ برندی گران قیمت در کنار ارزان ترین موبایل ها
به طور کلی برند سامسونگ برای گوشی های زیر ۲میلیون تومان توصیه نمی شود، با وجود این، سامسونگ قصد دارد در این رده گوشی های هوشمند نیز نمایندگانی داشته باشد. این گوشی هوشمند شاید به ظاهر از نظر سخت افزاری از برندهای دیگر ضعیف تر باشد اما نام سامسونگ و خدمات پس از فروش آن دلیل بسیار خوبی برای قرار گرفتن در میان بهترین خرید موبایل با قیمت کمتر از ۲ میلیون تومان محسوب می شود.

پاسخ دادن