برگزاری اردوی جهادی درمانی «پاریز» با حمایت مجتمع مس سرچشمه

دکتر «داریوش ضیایی‌پور» مدیر بهداشت و درمان مجتمع مس سرچشمه گفت: اردوی جهادی درمانی پاریز و روستاهای توابع با حمایت مجتمع مس سرچشمه برگزار شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۷ بهمن ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مس پرس به نقل از روابط عمومی مجتمع #مس سرچشمه، مدیر بهداشت و درمان مجتمع مس سرچشمه با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و در راستای مسئولیت و تعهدات اجتماعی شرکت مس به‌عنوان معین استان به‌منظور همیاری و ارتقا سطح سلامت بیماران به‌ویژه نیازمندان، سالمندان و معلولین جسمی و ذهنی و… اردوی جهادی درمانی پاریز و روستاهای توابع برگزار شد.

وی افزود: این اردو توسط بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و با همکاری و پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه (امور بهداشت و درمان) به مدت دو روز دوشنبه ۱۵ و سه‌شنبه ۱۶ بهمن برگزار شد و در این طرح به بیش از ۱۰۰۰ نفر خدمت‌رسانی شد.
وی ادامه داد: در این طرح تعداد ۸ نفر متخصص (داخلی، قلب، زنان، اطفال، مغز و اعصاب، اعصاب و روان، گوش و حلق و بینی، چشم)، ۶ نفر پزشک عمومی، دو دندان‌پزشک، ۹ نفر پرستار، یک دامپزشک، ۱۰ نفر تیم ویزیت در منزل بیماران ناتوان، ۹ نفر تیم دارویی، ۲ نفر ماما و ۲ نفر پرسنل آزمایشگاه حضورداشته و اقدام به ویزیت، تشخیص، درمان و ارائه دارو به‌صورت رایگان برای مردم این منطقه کردند.

پاسخ دادن