بهبود سرمایه‌گذاری در بخش معادن برزیل با برنامه‌های دولت جدید

بهبود سرمایه‌گذاری در بخش معادن برزیل با برنامه‌های دولت جدید

مدیر اجرایی کمپانی Appian گفت: سرمایه‌گذاران نسبت به آینده صنعت معادن در برزیل تحت برنامه‌های دولت جدید فدرال خوش‌بین هستند و امیدوار هستند فرصت‌های جدیدی در این صنعت وجود داشته باشد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۷ مرداد ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از متال بولتن، Jair Bolsonaro رئیس‌جمهور جدید برزیل که از ابتدای سال ۲۰۱۹ قدرت را به دست گرفت در طول مبارزات انتخاباتی خود عهد کرد که بخشی از اراضی حفاظت‌شده کشور را برای اکتشاف مواد معدنی باز کند.

به گفته مدیر این کمپانی اگرچه با توجه به شکسته شدن سد در برزیل اکنون مقررات موجود سخت‌تر شده است، اما قوانین برای توسعه اراضی تحت حفاظت محیط‌زیست تسهیل شده و فضای کلی برای سرمایه‌گذاری مثبت است.

کمپانی مشاور سرمایه‌گذاری Appian عملیات معدنی در برزیل را مدیریت می‌کند. پروژه‌های آن‌ها شامل پروژه‌های توسعه‌ای Serrote و Santa Rita است.

پروژه Serrote توسط کمپانی Mineracdo Vale Verde به بهره‌برداری می‌رسد و پیش‌بینی می‌شود از نیمه اول سال ۲۰۲۱ تولید خود در حدود ۲۰ هزار تن #مس محتوی در کنسانتره را آغاز کند. این اولین معدنی است که در ایالت Alagoas واقع در شمال شرق برزیل احداث شده است.
مطالعات امکان‌سنجی که اخیراً منتشرشده است نشان می‌دهد که معدن Serrote حاوی ۵۲ میلیون و ۶۵ هزار تن ذخایر معدنی شامل مس با عیار ۰،۶ درصد و ۰،۱گرم در هر تن طلا است. عمر این معدن۱۴ سال تخمین زده‌شده است.

پاسخ دادن