ترامپ از همگان شاکی است!

اقتصاد برتر

دونالد ترامپ روز چهارشنبه  از آلمان  انتقاد کرد ، در حالی که همچنان با مکزیک اختلاف دارد و همچنان درگیر جنگ تجاری سختی با چین است.

تهران- اقتصاد برتر- ۲۳ خرداد ۹۸

به گزارش #اقتصاد_برتر به نقل از بلومبرگ، ترامپ در حالی به انتقاد از دولت آلمان پرداخت که مرکل از پروژه خط لوله گاز از روسیه به آلمان حمایت می کند. رییس جمهور آمریکا این روزها که درگیر اختلافات با چین و دشمنی با  ایران است از دشمنی با سایر کشورها از جمله آلمان غافل نشده است .

رییس جمهور آمریکا آنگلا مرکل را تهدید کرد که چنانچه نسبت به ادامه حمایت از خط لوله گاز از روسیه بپردازد این کشور را تهدید کرده و به آلمان هشدار داد که  می تواند نیروهای خود را از متحدان ناتو فراخوانده و دیگر هزینه های دفاعی را به گردن نگیرد.

ترامپ همچنین در خصوص جنگ تجاری با چین، گفت: این کشور آسیایی باید بر سر میز مذاکرات تجاری بازگردد و تسلیم خواسته های آمریکا شود و چین بیش از این فرصتی برایش باقی نمانده. رییس جمهور آمریکا به سر خود اشاره کرد و گفت: وگرنه چیزهایی در سر دارم که آنها را عملی خواهم کرد.

وی افزود: با کاهش تقاضا برای نفت ، رشد اقتصاد جهانی روبه کندی خواهد رفت و  کسری بودجه آمریکا  با تورم شدید همراه خواهد شد. لذا ۵ گزینه وجود دارد که به راحتی با اقدام در مورد آنها همه مشکلات را از سر راه خواهیم برداشت.

پاسخ دادن