تعرض زمین خواران به پادگان نهاجای محمودآباد

تعرض زمین خواران به پادگان نهاجای محمودآباد
اقتصادبرتر

برابر بررسی‌های بعمل آمده در تجاوز امروز عده ای به حریم نظامی پادگان نهاجا، براساس قوانین تامین حفاظت فیزیکی، این درگیری منجر به تیراندازی شده و دو تن از متجاوزین با بی توجهی به اخطارها و شلیک‌های هشدار هوایی کشته شدند.

تهران – اقتصادبرتر – 20 مرداد 98

به گزارش #اقتصادبرتر، خبرنگار فارس در توئیتی نوشت برابر بررسی‌های بعمل آمده در تجاوز امروز عده ای به حریم نظامی پادگان نهاجا، براساس قوانین تامین حفاظت فیزیکی، این درگیری منجر به تیراندازی شده و دو تن از متجاوزین با بی توجهی به اخطارها و شلیک‌های هشدار هوایی کشته شدند.

عده ای از اجیر شدگان یک زمین خوار معروف سرخ رودی طبق یک برنامه از پیش تعیین شده با در دست داشتن انواع سلاح سرد به حریم پادگان نهاجا در محمود آباد تعرض و با پرسنل این پادگان درگیر شدند که منجر به ضرب و شتم و زخمی شدن تعدادی از کارکنان و سربازان نهاجا شد.

طنز تلخ ماجرا این است که دادگاه به نفع نیروی هوایی ارتش رای داده بود!

شنیده ها حاکی‌ست یک تن از متعرضان، زندانی فراری بوده است!

باند فرودگاه نظامی که امروز مورد هجوم زمین‌خواران در بیشه‌کلای مازندران قرار گرفت، مطابق قانون دارای حریم ۴۰متری است اما در فاصله چند متری باند، ساخت و ساز غیر مجاز انجام شده و عملا این باند که جهت تامین امنیت کشور میلیاردها تومان هزینه برایش شده را بلااستفاده کرده است!

حسین زادگان، استاندار مازندران که بین اهالی سیاست به ابن‌الوقتی مطرحه، در مصاحبه‌ش اظهار کرد که در حریم باند فرودگاه ارتش در بیشه‌کلا، زمینخواری اتفاق نیفتاده
تصاویر کاملا نشون میده که ساخت و ساز غیر مجاز چه بلائی سر فرودگاه آورده
کرسی دنیوی در مقابل جایگاه اخروی؟!

هجوم غیرقانونی و خودسرانه عده‌ای به اراضی پادگان نجات خدمه نیروی هوایی ارتش در محدوده قصر دریاسر منطقه محمودآباد استان مازنداران، منجر به درگیری با کارکنان و عوامل تامین حفاظت فیزیکی این پادگان شد.
این حمله در زمانی صورت گرفته که سربازان قصد داشتند محدوده باند فرودگاهی را فنس کشی کنند، اما معارضان سنگ، چوب و زنجیر به سمت انها پرتاب کردند که در این میان تعدادی از سربازان و پرسنل نیروی هوایی ارتش مجروح شدند.
به گفته شاهدان، معارضان حتی به محدوده باند این فرودگاه حمله کردند و سربازان برای دفاع از خود اقدام به تیراندازی کردند و بر اثر آن دو نفر از مهاجمان کشته و تعداد دیگری هم زخمی شدند.
در این درگیری که تعدادی از اجیر شدگان و اراذل و اوباش نیز قصد سوء استفاده از موقعیت و تعرض دوباره به حریم پادگانی داشتند، با کمک عوامل نیروی انتظامی عده ای از آن ها دستگیر واجازه تعدی مجدد داده نشد.

زمین خواران به دنبال باند فرودگاه!

بر اساس قانون باند پایگاه نجات خدمه نیروی هوایی ارتش دارای حریم ۴۰ متری است، اما در چند متری باند ساخت و ساز غیر مجاز انجام شده است و عملا این باند پرواز را بلا استفاده کرده است.

به گفته منابع محلی، درگیری خونین در شهرستان محمودآباد، بر اثر مالکیت شهرک قصر دریا صورت گرفته، مالکان مدعی‌اند که زمین برای آنهاست و از سوی دستگاه قضایی نیز حکم دارند اما نیروی هوایی ارتش اجازه ورود مالکان به زمین را نمی‌دهند.

زمانی که مالکان خواستند وارد زمین‌شان شوند ابتدا تیر هوایی شلیک شد و پس از وارد شدن مالکان به منطقه نظامی نیروهای ارتشی به تیراندازی به‌سوی مالکان پرداختند که 2 نفر در دم جان باخته و 4 نفر مجروح شدند.

بیشتر بخوانید: بازداشت چند مامور پایگاه هوایی محمودآباد

پس از این، درگیری بین شاکیان و نیروهای پادگان صورت گرفت و این اتفاقات تلخ رخ داد.

روزی که پلیس توسط سلبریتی‌ها تضعیف و تخریب شد و دم نزدید، طبیعیه امروز برخی جسارت پیدا کنن به ارتش حمله و سر و صورت ارتشی رو با سنگ، خونی کنن!

اختلاف بر سر زمینوضعیت سربازان نیرو هوایی پس از تعرض عوامل زمین خوار

طنز تلخ ماجرا اینجاست که دادگاه به نفع ارتش حکم داده و ارتش هم فقط اقدام به فنس‌کشی کرده بود، اما این زمین‌خوار دم‌کلفت، با اجیر کردن 40 – 50 نفر به پادگان حمله کرد که با واکنش قاطع مواجه شدند.

سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران، با تأیید این خبر گفت: درگیری به علت اختلافات بر سر زمین بوده است.

نتیجه را اعلام می‌کنیم

سرهنگ سیدحسن ابوترابی رئیس اداره روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با تأیید کشته شدن 2 شهروند مازندرانی در درگیری با نیروهای پادگان نیروی هوایی ارتش در محمودآباد، از برگزاری جلسه ویژه با حضور یکی از فرماندهان ارتش برای بررسی هرچه بیشتر این موضوع خبر داد و گفت: پس از بررسی موضوع نتیجه را اعلام می‌کنیم.

به زودی بیانیه رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رابطه با حادثه پادگان بیشه کلای محمود آباد اعلام خواهد شد.

عوامل و خاطیان این حادثه دستگیر شدند/ ابراز همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان و مصدومان

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در پی تنش به‌وجود آمده در اجرای رأی قطعی دستگاه قضایی در حوزه سرخرود متأسفانه این اقدام منجر شد یگان فرودگاه بیشه‌سر اقدام به تیراندازی به سمت معترضان کند.

Image result for ‫حسین حسن‌نژاد‬‎

حمایت غیر مستقیم معاون سیاسی استانداری مازندران از #زمین_خواران

حسین حسن‌نژاد افزود: در این حادثه 2 نفر جان باختند و 4 نفر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

وی اضافه کرد: بلافاصله بعد از این اقدام شورای تأمین استان به ریاست استاندار برای بررسی دقیق وارد جلسه شدند و عوامل و خاطیان این حادثه دستگیر شدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بیان کرد: دستگاه قضایی نیز با بررسی دقیق موضوع در این زمینه برخورد قاطع خواهد داشت.

این مسؤول ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان و مصدومان گفت: با عوامل این ماجرا برخورد قانونی منسجم خواهد شد.

حسن‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: این ماجرا ناشی از اجرای رأی قضایی بوده و ارتباطی با مباحث زمین‌خواری و سیاسی ندارد!

 

 

پاسخ دادن