تولید در گروه عظام با قوت جریان دارد

گروه صنعتی عظام
اقتصاد برتر

گروه قطعات خودرو عظام اعلام کرد تولید با قوت در خطوط این شرکت جریان دارد و روند تولید رو به افزایش است .

تهران- اقتصاد برتر- ۲۵ آذر ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر، مدیر روابط عمومی گروه قطعات خودرو عظام با انتشار بیانیه ای اعلام کرد شایعات درج شده در فضای مجازی در خصوص قاچاق قطعه توسط این شرکت صحت ندارد و گروه عظام در نهایت سلامت تجاری و با هدف تامین نیاز خودرو سازان کشور ، ایجاد اشتغال و کار آفرینی با جدیت سرگرم تولید است و حاشیه سازی ها خللی در عزم و اراده مدیران این شرکت ایجاد نخواهد کرد.

بگفته روابط عمومی گروه قطعات خودرو عظام، این هلدینگ بزرگ صنعتی با شش هزار نفر نیروی انسانی متخصص و مدیران متعهد و کوشا در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی در کنار مردم و صنعت خودروسازی با قوت ایستاده و خالصانه می کوشد نیاز صنعت عظیم خودرو را رفع نموده و نقش موثر خود را در تحقق اهداف والای صنعت کشور ایفا کند.

هلدینگ قطع سازی عظامهلدینگ قطع سازی عظام
اقتصاد برتر

لازم به ذکر است اقدامات سخت تحریمی علیه صنعت خودرو و قطعه سازان از یک سو و  نوسانات شدید ارزی در ماه های اخیر، ضربه سنگینی بر پیکره صنعت خودرو و قطعه سازی وارد کرده است و در چنین شرایطی حاشیه سازی علیه مدیریت ارشد واحدهای بزرگ صنعتی، اقدامی ضد صنعت ملی بوده و توجیه ندارد.

در این شرایط، از اصحاب رسانه تقاضا دارد مسئولانه و با سعه صدر با جریان سازی ها در فضای مجازی برخورد کرده و از انتشار اخبار بی اساس که افکار عمومی را نسبت به تولید در کشور مشوش ساخته و چهره صنعتگران خدوم را تخریب می کند ، پرهیز نمایند.

گروه قطعات خودرو عظام از اصحاب رسانه و وسایل ارتباط جمعی دعوت می کند از روند تولید در کارخانه های عظیم صنعتی زیر مجموعه گروه عظام و تلاش شبانه روزی در این مجموعه خدمتگزار بازدید کرده و از نزدیک با کار و کوشش در این صنعت آشنا شوند .

پاسخ دادن