حمید عسگری ممنوع الفعالیت شد؟

اقتصادبرتر

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعلام کرد تا زمان رسیدگی به تخلفات حمید عسگری، خواننده پاپ، او اجازه اجرای کنسرت ندارد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۴ بهمن ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مهر، این دفتر اعلام کرد که شورای رسیدگی به اجرای صحنه‌ای، این موضوع را بررسی می‌کند و تا زمان اعلام نتیجه، فعالیت این گروه تعلیق می‌شود.

س از تک‌خوانی یک خواننده زن در آخرین کنسرت حمید عسگری در برج میلاد، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد این خواننده پاپ تا اطلاع ثانوی اجازه اجرای کنسرت نخواهد داشت.

در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به تخلفات گروه حمید عسگری از ضوابط مجوز در اجرای اخیر، اعلام می‌شود شورای رسیدگی به اجرای صحنه‌ای، موضوع را بررسی می‌کند و تا زمان بررسی و تصمیم‌گیری، فعالیت گروه و موسسه برگزارکننده به حالت تعلیق درمی‌آید.»

آخرین کنسرت حمید عسکری، خواننده پاپ در برج میلاد تهران برایش حاشیه ساز شد. او در این کنسرت، لحظاتی از اهنگ «کجای دنیامی» را با گیتاریست زن گروهش همخوانی کرد و در ادامه، این ترانه در لحظاتی کوتاه به‌صورت تک‌خوانی توسط نگین پارسا ادامه یافت.

در کنسرت اخیر گروه حمید عسگری در برج میلاد، نگین پارسا، همخوان و نوازنده گیتار چند ثانیه آخر یک ترانه را تک‌خوانی کرد که ماموران سالن میکروفون او را قطع کردند.

پس از این اتفاق حمید عسگری میکروفون خود را به نگین پارسا داد و او چند ثانیه خواند.

پاسخ دادن