دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+ عکس

اقتصادبرتر

مراسم رونمایی و تحویل دهی دستاورد های جدید نیروی زمینی ارتش با حضور رئیس ستاد و فرمانده نیروی زمینی ارتش  در مرکز تولید، بهینه سازی و نو سازی شهید زرهرن نزاجا برگزار شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۶ اردیبهشت ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی ارتش؛ امیر دریادارحبیب‌الله سیاری در جمع فرماندهان، کارکنان و مسئولین این مرکز گفت: برای رسیدن به اهداف، هرچه قدرت بیشتر باشد امکان دستیابی ممکن‌تر است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هرچه قدرتمندتر باشد جایگاه و تاثیرگذاری آن در منطقه بیشتر خواهد بود.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی باید قدرتمند باشد تا ارزش‌های خود را به نمایش در آورند تاکید کرد: امروز در این مرکز کارکنان توانمند و متخصصی هستند که توانسته اند دستاوردهای مهم دفاعی را خلق کنند و قدرت و ارزش کشور را در منطقه بسیار بالا ببرند.

رئیس ستاد ارتش افزود: برابر فرمایشات حضرت امام (ره)، قدرت با ریختن پول ملت به جیب بیگانگان بدست نمی آید، باید با انگیزه کار کرد تا محصولاتی را که مورد نیاز است تولید کنیم.

وی تاکید کرد: قدرت با حضور جوانان مومن و ابتکار و خلاقیتی که در صنایع شهید زرهرن عاشقانه و با انگیزه کار کردند بدست می آید و با محصولاتی که در این مرکز تهیه و تولید کرده اند احساس قدرتمندی می کنیم.

امیر دریادار سیاری خاطر نشان کرد: امروز نهضت قطعه سازی و روی پای خود ایستادن در این مرکز به منصه ظهور در آمده است.

پاسخ دادن