سکوت بازار ارز با دلار ۴۸۱۱ تومانی

دلار امروز سکوت خود را شکست و با رشد ناگهانی ۳۱۲ تومان به ۴ هزار و ۸۱۱ تومان رسید؛رشدی که بازارهای دیگر را هم شگفت زده کرده است.

تهران- اقتصاد برتر- ۲۲ اسفند ۹۶

در بازار معاملات امروز تهران دلار آمریکا بعد از سه هفته حرکت بطئی و کاهشی،مجددا در مسیر افزایش قرار گرفت.این افزایش قیمت دلار در صرافی های بانکی هم اتفاق افتاد و هر دلار آمریکا ۴ هزار و ۷۹۰ تومان نرخ گذاری شد.

دلار در بازار سلیمانیه نیز با ۳۳ تومان افزایش ۴ هزار و ۸۳۲ تومان شد.

به دنبال افزایش قیمت دلار،یورو هم ۱۸۳ تومان گران تر از دیروز ۵ هزار و ۸۱۱ تومان به فروش رفت.

امروز پوند انگلیس ۶ هزار و ۸۸۷ تومان به فروش رفت که نسبت به روز گذشته ۳۱ تومان افزایش یافت.

در بازار طلا با وجود کاهش نرخ اونس در بازار جهانی،هر مثقال طلا با ۳ هزار تومان افزایش به ۶۵۶ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. به دنبال افزایش قیمت مثقال،هرگرم طلای ۱۸ عیار هم ۱۵۱ هزار و ۶۳۲ تومان به فروش رفت.

در بازار سکه هم این افزایش ها سرایت کرد.سکه طرح امامی با ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.سکه طرح قدیم ۲ هزار تومان گرانتر از دیروز شد و یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

نیم سکه با ۷ هزار تومان افزایش ۷۷۰ هزار تومان شد و ربع سکه با ۲ هزار تومان کاهش ۴۸۶ هزار تومان قیمت خورد.سکه گرمی امروز ۱۱ هزار تومان افزایش یافت و ۳۴۵ هزار تومان شد.

افزایش قیمت سکه در بازار آتی هم اثر خود را گذاشت و هر قطعه سکه بهار آزادی برای تحویل در آبان یک میلیون و ۶۷۴ تومان افزایش یافت.

به دنبال افزایش قیمت دلار شاخص بورس با ۱۶۵ واحد افزایش ۹۶ هزار و ۱۹۴ رسید.قیمت هر بیت کوین هم ۹هزار و ۸۰۷ دلار شد.

*خبرآنلاین

پاسخ دادن