شروع فصل دوم عصر جدید از فردا

اقتصادبرتر

اولین قسمت از فصل دوم برنامه عصرجدید شبکه سه، یکشنبه ۲۲ اردیبهشت پخش می‌شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۱ اردیبهشت ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر رقابت برگزیدگان دور اول برنامه عصر جدید در فصل دوم، از فردا روی آنتن می‌رود. قرار است در ماه مبارک رمضان این برنامه یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ پخش شود.

بنا به گفته علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه، داور نهایی این فصل مردم هستند. بازپخش این برنامه نیز جمعه‌ها ساعت ۱۷ خواهد بود.

برای فصل دوم، «عصرجدید» تغییراتی داشته که این تفاوت‌ها، هیجان برنامه را بالاتر خواهد برد. برای نمونه، در آغاز هر اجرا، هر چهار ضربدر داوران، قرمزرنگ است و شرکت‌کننده‌ها باید با اجرای قوی‌تر خود نسبت به فصل مقدماتی، داوران را متقاعد کنند که ضربدرشان را سفید کنند.

اقتصاد برتر

در هر برنامه هم از میان اجرا‌های راه‌یافته به فینال همان شب، هیئت ژوری تنها دو اجرا را برمی‌گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی شود. این تغییر به این معنی است که قضاوت نهایی دور دوم، فقط و فقط به عهده مردم است و آن‌ها هستند که از هر برنامه، با رای خود، تنها یک اجرا را برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی برمی‌گزینند.

بعد از پخش هر قسمت، مردم ۲۴ ساعت فرصت دارند تا با شماره‌گیری کد هر اجرا، رأی خود را ثبت کنند و در نهایت، ۱۵ اجرا از میان ۶۰ اجرا، راهی نیمه‌نهایی خواهند شد.

از تغییرات دیگر برنامه هم می‌توان به متفاوت‌شدن دکور اشاره کرد که رنگ و لعاب تازه‌ای به خود گرفته و اجرای شرکت‌کننده‌ها را باشکوه‌تر و با جلوه‌های بصری قوی‌تر ساخته است.

2 نظر از مردم

    • سلام دوست عزیز، ممنون از نظر شما،
      اگر به تاریخ انتشار خبر دقت کنید متوجه میشید این خبر شنبه ۲۱ اردیبهشت منتشر شده که طبعا روز بعد از شنبه (فردای مذکور) یکشنبه میشه 🙂 و نوشته شده از فردا، روزهای یکشنبه و دوشنبه روی آنتن میره. یعنی در طول هفته فقط در این دو روز پخش میشه. کاملا واضحه 🙂 موفق باشید

پاسخ دادن