ظریف به توئیت فارسی ترامپ پاسخ داد

توئیت - ترامپ-ظریف
اقتصادبرتر

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا که تهدیدها و فشارهای دولتش برای کشاندن ایران به پای میز مذاکرات در خصوص برنامه موشکی بی نتیجه مانده، به انتشار پیامی به زبان فارسی در صفحه توییتر خود متوسل شد.

تهران- اقتصادبرتر- ۲۳ بهمن ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر،پس از انتشار پیام گستاخانه دونالد ترامپ ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به توئیت پر از خشم و عصبانیت او پاسخ داد.

وی با به کار بردن ادبیاتی گستاخانه و تکراری، ایران را عامل گسترش فساد و ترور در منطقه نامید و مدعی شد که ایرانی ها مدت‌ها است در رنج به سر می برند و شایسته آینده بهتری هستند.

واکنش ترامپ با توئیت به زبان فارسی نشان از عجز او برای متقاعد کردن ایرانیان برای شورش و براندازی علیه حکومت دارد و تصور وی این است که شاید ایرانیان به زبان انگلیسی آشنایی ندارند! پس بهتر است به زبان خودشان نظراتم را در خصوص چهل سالگی انقلابشان بگویم!

اگر چه کاربران ایرانی در واکنش به توئیت ترامپ پاسخ هایی درخور به وی دادند اما وزیر امور خارجه مان به نمایندگی از تمام ایرانیان به وی پاسخ مناسبی ارائه کرد.

پس از انتشار پیام گستاخانه دونالد ترامپ نسبت به مردم ایران، ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به توئیت پر از خشم و عصبانیت دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در مورد چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران پاسخ داد.

توییت فارسی ترامپ علیه ایران

ظریف در توئیتر نوشت:

«چهل سال شکست در پذیرش اینکه ایرانی ها هرگز مطیع نخواهند شد.

چهل سال شکست در تطبیق دادن سیاست آمریکا با واقعیت.

چهل سال شکست در بی ثبات کردن ایران از طریق خونریزی و پول خرج کردن.

پس از چهل سال انتخاب های اشتباه وقت آن رسیده است که دونالد ترامپ در سیاست شکست خورده آمریکا بازنگری کند»

پاسخ دادن