عاملان تروریستی منتظر پاسخ محکم به جنایتشان باشند

اقتصادبرتر

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: عاملان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان مانند قبل جواب‌ محکمی از پاسداران انقلاب اسلامی دریافت می‌کنند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۵ بهمن ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس، سردار علی فدوی، درباره حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: جواب ما در صحنه پاسداری از انقلاب اسلامی به جغرافیایی که مربوط به خود ما هست محدود نیست و مربوط به جغرافیای انقلاب اسلامی است.

وی گفت: این پاسخ ها با محکم‌ترین وجه ممکن در طول این مدت برقرار بوده و این بار هم مانند قبل دشمنان ما جواب‌ بسیار محکمی از پاسداران انقلاب اسلامی دریافت می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه‌ این هنر نیست که در اقدام زبونانه مانند برخورد دو خودرو حمله‌ای‌انجام دهند، افزود: این اقدام دشمنان از شجاعت، طراحی قوی و ابتکار عمل برخوردار نیست و تنها از روی زبونی و پستی دشمنان ما است.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: زبونی و حقارتی که دشمنان ما به جان خریدند بعد از عظمتی که ملت ما در ۲۲ بهمن ایجاد کردند چیزی جز حقد و کینه ۴۰ ساله از مردم و پاسداران انقلاب اسلامی نیست که در کارهای زبونانه آنها تجلی پیدا می‌کند. چهل سال است سپاه پاسداران در راه پاسداری از انقلاب اسلامی شهید می‌دهند و انقلاب اسلامی و پاسداری از آن و شهادت در این راه ادامه دارد.

وی افزود: نمی‌شود کار بزرگی انجام داد و ایثارگری و جان دادن در آن نباشد و خوشا به حال پاسدارانی که در راه پاسداری از انقلاب اسلامی شهید شدند.

1 پیام

  1. درود و سلام الله بر همه شهیدان. الله همه آنها را بیامرزد. به خانواده های این برادران گرامی تسلیت و به خود این شهیدان تبریک می گوییم، الله به خانواده آنها صبر جمیل دهد. الله همه تروریست های تکفیری و جنایت کار را که به نیروهای غیر مسلح رحم نمی کند لعنت کند، واقعا و انصافا در اوج وحشی گری و جنایت کاری و ناجوانمردی هستند، نفرین الله و بچه های بی گناه این عزیزان نصیب این جنایتکاران شود. برادران سپاه: برخورد بسیار قاطع و جواب آهنین لازم است.
    کاش! در تردد این نیروهای دلیر در منطقه ویژه ای مانند سیستان و بلوچستان احتیاط بیشتری می شد. کاش! همه این برادران بوسیله خودروهای امنیتی و بسیار مسلح اسکورت کامل می شدند. کاش! این استان مجهز به شناسایی برخط هوایی شود( پس این همه پهپاد برای چیست؟).
    مهرداد اهورایی

پاسخ دادن