قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همزمان با معرفی بهترین‌های فصل گذشته فوتبالی ۷ شهریور ۹۸ از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران انجام شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۸ شهریور ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همزمان با معرفی بهترین‌های فصل گذشته فوتبالی ۷ شهریور ۹۸ از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران انجام شد و تیم‌های اروپایی حریفان خود در مرحله گروهی را شناختند.

جایزه افتخاری برای اسطوره منچستریونایتد

اریک کانتونا اسطوره باشگاه منچستریونایتد جایزه افتخاری ریاست یوفا را دریافت کرد.

آلیسون بکر به عنوان بهترین دروازه‌بان اروپا در فصل گذشته انتخاب شد

فن دایک به عنوان بهترین مدافع فصل گذشته ی اروپا انتخاب شد

دی یانگ بعنوان بهترین هافبک سال اروپا انتخاب شد

لیونل مسی به عنوان بهترین مهاجم فصل گذشته اروپا انتخاب شد

لیونل مسی

قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا :

  • گروه A : پاری سن ژرمن ، رئال مادرید، کلوب بروژ ، گالاتاسرای
  • گروه B : بایرن مونیخ ، تاتنهام ، المپیاکوس ، ستاره سرخ
  • گروه C : منچسترسیتی ، شاختار، دیناموزاگرب ، آتالانتا
  • گروه D : یوونتوس ، اتلتیکومادرید، لورکوزن ، لوکوموتیو
  • گروه E : لیورپول ، ناپولی ، سالزبورگ ، خنک
  • گروه F : بارسلونا ، دورتموند، اینتر ، اسلاویا پراگ
  • گروه G : زنیت ، بنفیکا ، المپیک لیون ، لایپزیگ
  • گروه H : چلسی ، آژاکس ، والنسیا ، لیل

فن دایک همچنین به عنوان بهترین بازیکن فصل اروپا انتخاب شد!

کریستیانو رونالدو:من ولیونل باهم رابطه ی دوستانه ی خوبی داریم.ما در این دوران حتی باهم یک شام هم نخوردیم.ولی من امیدوارم درآینده ی نزدیک این اتفاق بیفته…امیدوارم..

2019/20 UCL group stage draw

  • GROUP A:
    PSG, Real Madrid, Club Brugge, Galatasaray
  • GROUP B:
    Bayern, Tottenham, Olympiacos, Red star Belgrade
  • GROUP C:
    Man City, Shakhtar Donetsk, Dinamo Zagreb, Atalanta
  • GROUP D:
    Juventus, Atletico Madrid, Leverkusen, Lokomotiv Moskva
  • GROUP E:
    Liverpool, Napoli, Salzburg, Genk
  • GROUP F:
    Barcelona, Dortmund, Inter, Slavia Praha
  • GROUP G:
    Zenit, Benfica, Lyon, RB Leipzig
  • GROUP H:
    Chelsea, Ajax, Valencia, Lille

Season calendar (تقویم بازی‌ها)

۱۷/۱۸ September: group stage, matchday one
دور اول بازی‌های گروهی: ۲۶ و ۲۷ شهریور ۹۸

۱/۲ October: group stage, matchday two
دور دوم بازی‌های گروهی: ۹ و ۱۰ مهر ۹۸

۲۲/۲۳ October: group stage, matchday three
دور سوم بازی‌های گروهی: ۳۰ مهر و ۱ آبان ۹۸

۵/۶ November: group stage, matchday four
دور چهارم بازی‌های گروهی: ۱۴ و ۱۵ آبان ۹۸

۲۶/۲۷ November: group stage, matchday five
دور پنجم بازی‌های گروهی: ۵ و ۶ آذر ۹۸

۱۰/۱۱ December: group stage, matchday six
دور ششم و آخر بازی‌های مرحله گروهی: ۱۹ و ۲۰ آذر ۹۸

۱۶ December: round of 16 draw
قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی: ۲۵ آذر ۹۸

۱۸/۱۹/۲۵/۲۶ February: round of 16, first leg
بازی‌های رفت مرحله یک‌هشتم نهایی: ۲۹ و ۳۰ بهمن ۹۸ – ۶ و ۷ اسفند ۹۸

۱۰/۱۱/۱۷/۱۸ March: round of 16, second leg
بازی‌های برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی: ۲۰ و ۲۱ و ۲۷ و ۲۸ اسفند ۹۸

۲۰ March: quarter-final & semi-final draw
قرعه‌کشی یک‌چهارم نهایی و نیمه‌نهایی: ۱ فروردین ۹۹

۷/۸ April: quarter-finals, first leg
بازی‌های رفت مرحله یک‌چهارم نهایی: ۱۹ و ۲۰ فروردین ۹۹

۱۴/۱۵ April: quarter-finals, second leg
بازی‌های برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی: ۲۶ و ۲۷ فروردین ۹۹

۲۸/۲۹ April: semi-finals, first leg
دور رفت نیمه‌نهایی: ۹ و ۱۰ اردیبهشت ۹۹

۵/۶ May: semi-finals, second leg
دور برگشت نیمه‌نهایی: ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ۹۹

Saturday 30 May: final – Atatürk Olimpiyat Stadı, Istanbul
فینال در ورزشگاه المپیک آتاتورک استانبول: ۱۰ خرداد ۹۹

پاسخ دادن