قیمت سکه پرواز را شروع کرد

اقتصاد برتر

 رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف، گفت: دیروز (شنبه) حوالی ظهر با افزایش نرخ ارز بازار سکه و طلا هم‌ دستخوش افزایش شد، به‌ نحوی‌ که امروز سکه از مرز پنج میلیون تومان گذشت.

تهران – اقتصادبرتر – ۸ اردیبهشت ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از اعتمادآنلاین،

محمد کشتی‌آرای، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف، درباره وضعیت امروز بازار سکه و طلا گفت: بازارهای جهانی طلا امروز، یکشنبه، تعطیل هستند و قیمت طلای جهانی همچنان یک هزار و ۲۸۶ دلار و ۹۰ سنت در هر اونس است. دیروز حوالی ظهر با افزایش نرخ ارز بازار سکه و طلا هم‌ دستخوش افزایش شد به‌ نحوی‌ که امروز سکه از مرز پنج میلیون تومان گذشت.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف با توجه به افزایش قیمت سکه در بازار امروز، درباره آخرین نرخ سکه در بازار افزود: سکه طرح قدیم در بازار امروز، یکشنبه، با قیمت چهار میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، سکه طرح جدید با پنج میلیون و ۱۰ هزار تومان و نیم‌سکه هم با قیمت دو میلیون و ۷۷۰ هزار تومان داد و ستد شد. همچنین ربع‌سکه با قیمت یک میلیون و ۷۹۵ هزار تومان و سکه‌های گرمی هم با قیمت ۹۶۵ هزار تومان خریدوفروش شد.

کشتی‌آرای گفت: هر مثقال طلای ۱۷ عیار با افزایش قیمت به یک میلیون و ۹۴۵ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ به دو میلیون و ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم به ۴۴۹ هزار تومان رسید.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۴۹۸ هزار و ۹۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با نرخ ۵۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با قیمت ۵۴۸ هزار و ۸۰۰ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار با نرخ ۵۹۸ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

این فعال بازار طلا گفت: امروز با توجه به افزایش قیمت سکه در بازار، حباب سکه با ۲۰ هزار تومان به ۵۹۰ هزار تومان رسید.

۹۸/۰۲/۰۸ ⏱۲۰:۱۵ قیمت ارز

🇺🇸 دلار_تهران 🇮🇷 ۱۴.۳۶۰ تا ۱۴.۴۱۰

🇺🇸 دلار_هرات 🇦🇫 ۱۴.۱۹۰ تا ۱۴.۲۰۰

پاسخ دادن