کسب دومین ستاره کیفیت برای وانت «آریسان»

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در ارزشیابی شهریورماه ۹۷ خودروهای ساخت داخل، وانت آریسان با ارتقا سطح کیفی موفق به کسب دو ستاره کیفی شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۴ مهر ۹۷

این نتیجه، حاصل برنامه ها و پروژه های بهبود کیفیت تعریف شده در سطح گروه صنعتی ایران خودرو است که با همت و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت ایران خودرو دیزل و پشتیبانی حوزه های ساپکو، کیفیت و مهندسی شرکت ایران خودرو کسب شده است .

بر اساس این گزارش، در حال حاضر تمامی محصولات سواری و تجاری گروه صنعتی #ایران_خودرو دارای دو ستاره کیفیت و بالاتر از دوستاره هستند و محصول تک ستاره در سبد محصولات ایران خودرو وجود ندارد.

همچنین گزارش نتایج ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در شهریور ماه سال جاری، موید صدرنشینی پژو ۲۰۰۸ در لیست خودروهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان و صدر نشینی محصولات ۲۰۷ اتومات و دستی، همچنین محصولات تندر ایران خودرو در رده بندی بخش بندی قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان است .

کیفیت راهی بی پایان است و شرکت ایران خودرو با تولید و ارایه محصولات جدید و کیفی سازی محصولات جاری، رویکردی مستمر و همه جانبه ایی را در استمرار مسیر ارتقاء کیفیت محصولات در پیش گرفته است.

*ایکو پرس

پاسخ دادن