مجمع عمومی بانک پاسارگاد با موفقیت برگزار شد

مجمع عمومی بانک پاسارگاد با موفقیت برگزار شد
اقتصادبرتر

#بانک_پاسارگاد با رشد ۷۲۲ درصدی سود خالص خود در سال مالی منتهی به اسفندماه ۹۷ نسبت به مقطع مشابه سال ۹۶، عملکرد خیره کننده ای را به ثبت رساند.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۳ مرداد ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، به مجمع عمومی عادی سالیانه #بانک_پاسارگاد (نوبت دوم) با موفقیت برگزار شد.

رئوس برگزاری مجمع بانک پاسارگاد

  • تصویب صورت‌های مالی سال ١٣٩٧ بانک پاسارکاد با اکثریت آراء
  •  ٣٨٠ ریال سود خالص، ٣٠٠ ریال سود تسعیر که صرف افزایش سرمایه خواهد شد
  •  علی‌رغم عملکرد مثبت با توجه به عدم تقسیم سود نقدی پاداشی برای هیات مدیره تعیین نشد
  •  بازرس اصلی دایا رهیافت تعیین شد

بانک پاسارگاد اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی حسابرسی شده ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۷ را منتشر کرد که بر اساس آن، سود خالص وپاسار در سال مالی ۹۶ معادل ۲.۳۳۲.۸۲۷ میلیون ریال بوده که این سود با رشد ۷۲۲ درصدی به ۱۹.۱۷۴.۰۹۲ درصد در پایان سال ۹۷ افزایش یافته است.

در عین حال سود خالص هر سهم بانک پاسارگاد نیز با رشد ۷۲۶ درصدی از ۴۶ ریال در سال ۹۶ به ۳۸۰ ریال در پایان سال مالی ۹۷ رسیده است.

بر اساس این گزارش، موجودی نقد بانک پاسارگاد در سال گذشته نسبت به سال ماقبل ۱۱۸ درصد رشد کرده و جمع دارایی های این بانک نیز از ۸۵۲.۱۷۷.۶۸۷ میلیون ریال در سال ۹۶ به ۱.۱۸۳.۷۰۹.۷۷۲ میلیون ریال رسیده که ۳۹ درصد رشد را نشان می دهد.

همچنین جمع حقوق صاحبان سهام وپاسار ۳۱ درصد بیشتر شده و از ۶۱.۸۲۷.۱۱۸ میلیون ریال به ۸۱.۰۰۱.۲۱۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

این گزارش حاکی است، بانک پاسارگاد با نماد وپاسار و با سرمایه ۵۰.۴۰۰.۰۰۰ میلیون ریال از شرکت های پذیرفته شده در سازمان بورس اوراق بهادار در صنعت بانکی است.

جزئیات بیشتر درباره این خبر متعاقباً منتشر می‌شود.

پاسخ دادن