مسابقه عکاسی « دیدار در دی»

بانک دی در نظر دارد، مسابقه عکاسی با موضوع «آئین های شب یلدا» و «همدلی در یلدا» را با هدف حفظ و ثبت بخشی از فرهنگ عمومی کشور عزیزمان در این مقطع از تاریخ با نگاهی زیبا و هنرمندانه از یک سو و با تاکید بر روح معنوی حاکم بر آیین‌ها و سنت های قومی ، ملی و مذهبی مردم کشور و تحکیم سنت حسنه صله ارحام برگزار کند.

تهران – اقتصاد برتر – ۳۰ آذر ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر به نقل از روابط عمومی بانک دی، #بانک_دی در نظر دارد، مسابقه عکاسی با موضوع «آئین های شب یلدا» و «همدلی در یلدا» را با هدف حفظ و ثبت بخشی از فرهنگ عمومی کشور عزیزمان در این مقطع از تاریخ با نگاهی زیبا و هنرمندانه از یک سو و با تاکید بر روح معنوی حاکم بر آیین‌ها و سنت های قومی ، ملی و مذهبی مردم کشور و تحکیم سنت حسنه صله ارحام برگزار کند.
لذا از تمامی هنرمندان، عکاسان و مردم کشور دعوت می‌شود با نگاهی وسیع به موضوع «یلدا » بر اساس شرایط ذیل در این مسابقه، شرکت نمایند.

مهلت ارسال آثار تا پایان روز دوشنبه سوم دی ماه

داوری آثار در روز دهم دی ماه انجام می شود.

هر متقاضی می تواند حداکثر ۳ اثر را ارسال نماید.

شرایط مسابقه

متقاضیان ، می بایست عکس های خود را بر روی صفحه Yalda.Day24.Ir بارگذاری کنند.

آئین نامه شرکت در مسابقه عکاسی:
شرکت در این جشنواره برای همگان آزاد است و محدودیت سنی ندارد.
استفاده از هر نوع دوربین و یا تلفن همراه جهت عکاسی مجاز است .
حداقل رزولوشن عکس‌های موبایلی باید ۸ مگاپیکسل باشد.
ویرایش عکس در حد اصلاح نور و رنگ و کراپ تا آنجایی مجاز است که به اصالت عکس خدشه‌ای وارد نکند. دبیرخانه‌ جشنواره دی از پذیرش عکس‌های فتومونتاژ، کولاژ، پانوراما، و HDR معذور است.
عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، پاسپارتو، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ی تصویری باشند.
‌عکس‌ها باید دارای عنوان و شرح عکس(کپشن) باشند و اطلاعات مربوط به مکان و زمان عکس‌برداری در هنگام بارگذاری در قسمت توضیحات درج شوند.
عکس ها ، مربوط به یلدای ۱۳۹۷ باشند.
از نظر برگزار کننده، ارسال کننده‌ی عکس مالک اثر شناخته می‌شود. هرگونه مسئولیت ناشی از آن و پاسخگویی به پیامدهای حقوقی ناشی از آن با ارسال کننده‌ی اثر خواهد بود.
بانک دی، حق استفاده از عکس‌های پذیرفته شده را برای چاپ در کتاب، بروشور، انتشارات و موارد تبلیغاتی مربوط به جشنواره، با ذکر نام عکاس برای خود محفوظ می‌دارد.
جشنواره از پذیرش آثار بر روی دیسک یا به هر صورتی غیر از بارگذاری در سایت جشنواره، معذور است.
ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی مقررات این جشنواره و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده با برگزارکننده است.

اسامی برندگان در وب سایت و اینستاگرام بانک دی اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ دادن