#من_ می آیم، چون انقلاب ادامه دارد

اقتصادبرتر

در آستانه جشن  چهل سالگی انقلاب اسلامی، فردا؛ بهمن اراده ها ی ملت ایران همه دشمنی جبهه استکبار را با خود خواهد برد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۱ بهمن ۹۷

انقلاب اسلامی مردم ایران چهل سالگی خود را جشن خواهد گرفت؛ و همه با هم می‌آییم در کنار هم و همچنان این راه را ادامه می‌دهیم، هر چند مشکلات اقتصادی بر همه‌ی ما فشار وارد کرده است و حق به حق مردم است که مسئولان مشکلات آ‌نها را حل کنند، هر چند خوب است ارزیابی از چهار دهه داشته باشیم و کاستی‌ها و نواقص را شناسایی و حل کنیم.

فردا انقلاب اسلامی مردم ایران در بهمن ماه ۱۳۵۷، چهل ساله خواهد شد و چهل سالگی خود را جشن خواهد گرفت، در حالی که دشمنان در سال‌های اخیر به دنبال آن بودند تا انقلاب چهل سالگی خود را نبیند، اما به همت این مردم و پشتیبانی از انقلابشان، تیر دشمن به سنگ خورد، و آنها فردا حضور شکوهمند مردم را در جشن انقلاب خواهند دید.

مشکلات اقتصادی، این روز‌ها معیشت مردم را در مضیقه قرار داده و انتقاداتی هم وارد است، اما با ورود به دهه پنجاه انقلاب با بررسی و کالبد شکافی چهل ساله باید ایرادات را برطرف و حل کرد و اگر از مسیر خارج شدیم باید آن را اصلاح و به مسیر باز گردیم. در چهار دهه گذشته پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم، هر چند به این معنا نیست که نقص و کمبود نبوده است، اما باید با بررسی علل‌ها مشکلات را حل کنیم، هر چند که بخشی عظیمی از مشکلات امروزی ما به دلیل مدیریت‌ دولت سایر قوا است.

ملت ما همانند همیشه هیچگاه حاضر به معامله استقلال و عزت ملی و هدر دادن خون شهدا نشده و نخواهند شد و فردا نیز با حضور آگاهانه خود به دشمنان این آب و خاک می‌فهماند که علیرغم برخی کاستی‌ها و کم توجهی‌ها بر استقلال و عزت خود پافشاری و با آرمان‌های امام و رهبری بیعت مجدد خواهند کرد و امیدواریم مسئولان تلاش خود را مضاعف کنند و کمر همت بر رفع مشکلات مردم ببندند و برای رفع گرانی و نابسامانی‌های اقتصادی و مبارزه با فساد و رانت خواری و برقرار عدالت اقدامات جدی کنند و با بررسی‌ گذشته، نقشه دهه پنجاه انقلاب را ترسیم خواهیم کرد.

ایران در آستانه چهلمین سالگرد نظام جمهوری اسلامی شرایط حساسی را پشت سر می‌گذارند. از یک طرف انتظارات به حق ملت ایران اعم از وضعیت اقتصادی و گرانی و … که بعضاً برآورده نشده و از طرف دیگر تحریم‌های شدید و ظالمانه علیه ملت ایران را شاهد هستیم، البته این تحریم‌ها برای امروز و دیروز نیست و چهال سال است مردم تحریم‌ها را لمس می‌کنند و با مقاومت خود نقشه دشمن را نقش بر آب کردند از ۸ سال جنگ تحمیلی علیه کشورمان تا شدیدترین تحریم و…، البته در کنار این موارد که دشمن و استکبار غرب نتوانست به اهداف خود دست پیدا کند، جنگ رسانه‌ای را علیه ایران آغاز کرد و کرده است تا در کنار تحریم‌ و… مردم را از نظام اسلامی و انقلابشان ناامید کند اما مردم فداکار ما همیشه در پاسداری از خون شهدا و حفظ استقلال و عزت ملی نقش پررنگ‌ی داشتند و این نقش را در برهه‌های تاریخی به خوبی ایفا کردند.

اما فردا مردم ایران همه با هم و در کنار هم و با علایق سیاسی متفاوت با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و سالروز پیروی انقلاب اسلامی و جشن چهل سالگی آن مانند گذشته دشمن این آب و خاک را مایوس و ناامید خواهیم کرد.

فردا مردم و مسئولان باهم در جشن ۴۰ سالگی انقلاب شرکت خواهند کرد و همه می‌آیم و از کشورمان صیانت می‌کنیم، البته احزاب، تشکل‌ها و ارگان‌هایی و چهره‌های سیاسی در پیام‌ و بیانیه‌های جداگانه‌ای ضمن گرامیداشت چهل ساله شدن انقلاب اسلامی، از آحاد مردم جهت حضور در این جشن باشکوه دعوت کردند که در ادامه بخشی از آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

#همه_می آییم

*گروه رسانه ای #اقتصادبرتر ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، شما هم وطنان را به این جشن بزرگ مردمی دعوت می کند.

پاسخ دادن