مهر تأیید سهامداران بر عملکرد بانک‌پاسارگاد

مهر تأیید سهامداران بر عملکرد بانک‌پاسارگاد
اقتصادبرتر

مجمع عمومی عادی سالیانه #بانک‌_پاسارگاد منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۷ (نوبت دوم)، در تاریخ ۱۳ اَمرداد سال ۱۳۹۸ در محل تالار بزرگ وزارت کشور و با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۳ مرداد ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، در این مجمع که با حضور بیش از ۹۰ درصد از سهامداران برگزار شد، مجید قاسمی به عنوان رییس جلسه، علی‌اکبر امین‌تفرشی و آرش به داش به عنوان ناظرین و صدیقه نعیمیان به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

در این جلسه بانک‌پاسارگاد با ارایه گزارش عملکرد خود به‌طور شفاف و کامل، به سؤالات سهامداران پاسخ داد. همچنین موارد مطرح‌شده در جلسه با تأیید و رأی اعتماد اکثریت سهامداران به تصویب رسید.

تحقق ۱۷۸ درصدی اهداف در جذب منابع، افزایش استحکام مالی بانک از طریق پوشش کامل مطالبات غیرجاری، بهبود نسبت کفایت سرمایه، تحقق ۱۵۱ درصدی اهداف ارزی بانک، تحقق ۱۰۴ درصدی اهداف درآمدهای بانک، افزایش ۷۲۶ درصدی سود خالص بانک و … از موارد مطرح شده در خصوص عملکرد بانک‌پاسارگاد در سال ۱۳۹۷ بود.

در ادامه‌ ضمن تأیید صورت‌های مالی بانک‌پاسارگاد توسط سهامداران، میزان ۳۰۰ ریال سود از محل تسعیر ارز تعیین شد که صرف افزایش سرمایه خواهد شد.

همچنین با رأی سهامداران مؤسسه حسابرسی دایا رهیافت به‌عنوان بازرس اصلی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی بانک پاسارگاد تعیین شدند. همچنین علی‌رغم عملکرد درخشان بانک‌پاسارگاد، به‌دلیل عدم تقسیم سود بین سهامداران، اعضای هیأت‌مدیره به درخواست خود، پاداشی دریافت نکردند.

پاسخ دادن