نقص فنی در چرخ هواپیما؛ مسافران در سلامتی

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به بروز نقص فنی در چرخ‌های عقب هواپیمای متعلق به ایران‌ایر گفت: خوشبختانه با مهارت خلبان این هواپیما فرود آمده و تمام مسافران در سلامت به‌سر می‌برند.

تهران – اقتصادبرتر- ۲۹ اسفند ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل ازتسنیم، فرزانه شرفبافی اظهار داشت: هواپیمای فوکر۱۰۰ پرواز قشم ــ تهران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در زمان فرود چرخ‌های عقب باز نشده و خلبان با مهارت هواپیما را در فرودگاه مهرآباد به زمین نشانده است.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: همه مسافران این پرواز صحیح و سالم هستند و بنده در محل مستقر هستم.

وی بیان کرد: در حال بازگشایی باند فرودگاه مهرآباد برای عادی شدن پروازها هستیم.

آتش سوزی هواپیما در فرودگاه مهرآباد/ حادثه مصدوم یا فوتی نداشت

رئیس اورژانس تهران گفت: بر اثر آتش سوزی یک هواپیما در فرودگاه مهرآباد تیم اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران اظهار کرد: ساعت ۲۱ دیشب یک فروند هواپیما در فرودگاه مهرآباد دچار آتش سوزی شده و ۱۰ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

وی ادامه داد: جزئیاتی از تعداد مصدومان حادثه در دست نیست و نیروهای آتش نشانی در حال اطفای حریق هستند، خوشبختانه این حادثه تاکنون مصدوم نداشته است.

صابریان بیان کرد: این هواپیما حدودا ۱۰۰ مسافر داشته است که نیمی از آنها تخلیه شده‌اند و نیروهای امدادی در حال امدادرسانی هستند.

تشریح علت حادثه آتش سوزی هواپیمای فرودگاه مهرآباد

پیمان صابریان رئیس اورژانس کشور درباره تشریح این حادثه اظهار کرد: بعد از اینکه به ما اعلام شد متاسفانه به علت نقص فنی یکی از فرودگاه‌ها هواپیمایی حین فرود مشکل پیدا کرده است بلافاصله نیرو‌های ما با ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۰ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: خوشبختانه بعد از اینکه تخلیه سوخت برای هواپیمای اتفاق افتاد و هواپیما سوخت خود را به پایان رساند، زمین را کف آلود کردند و هواپیما به سلامت فرود آمده و این حادثه مصدومی نداشته است؛ اکنون همه افرادی که در هواپیما بودند تخلیه شدند.

پاسخ دادن