واریز سود اوراق مشارکت لیزینگ رایان سایپا آخر دی ۹۷

بیش از ۵ هزار میلیارد ریال سود انواع اوراق در دیماه امسال میان سرمایه‌گذاران بورسی توزیع می‌شود.

تهران – اقتصاد برتر – ۹ دی ماه ۹۷

به گزارش اقتصاد برتربه نقل از تسنیم، مدیریت امور تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالا شرکت سپرده‌گذاری مرکزی از توزیع بیش از ۵ هزار و ۷۱۶ میلیارد ریال سود انواع اوراق در دیماه امسال میان سرمایه‌گذاران پرداخت خبر داد.

همچنین زمان سررسید اوراق اجاره شرکت‌های #سایپا، هواپیمایی ماهان، رایتل در ماه جاری است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را به سرمایه گذاران پرداخت می‌کند.

سود اوراق مشارکت شرکت‌های حکمت ایرانیان، مسکن، رایان سایپا، بناگستر کرانه، #لیزینگ_رایان_سایپا ،لیزینگ ایران و شرق، ملی نفت ایران و شهرداری‌های تهران و اصفهان هم اواخر ماه جاری به حساب سرمایه‌گذاران واریز خواهد شد.

ضمن این که سررسید سود صکوک مرابحه خودرو و کرمان خودرو و صندوق‌های سرمایه‌گذاری پارند پایدار سپهر، پاداش سهامداری توسعه یکم، کمند و امین یکم در دی ماه است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را نیز به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌کند.

این گزارش می‌افزاید: هم اکنون در حدود ۸۰ نوع انواع اوراق (اجاره، مرابحه، مشارکت، گواهی سپرده، اوراق رهنی، اسناد خزانه و استصناع) دربازار سرمایه منتشر شده است، که سود این اوراق به‌صورت ماهانه و یا سه ماهه یکبار به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

پاسخ دادن