وزارت اطلاعات: نتانیاهو در توهم به سر می‌برد

وزارات اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به ماجرای ادعاهای جدید بنیامین نتانیاهو پاسخ داد.

 نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، روز ۲۶ آذر گفته بود که ماموران اسرائیلی «به صورت ادواری» برای رصد برنامه هسته‌ای ایران به این کشور می‌روند!

حال، مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات ایران به این اظهارات واکنش نشان داده و آن را «داستان‌سرایی» نتانیاهو خوانده که به گفته وی، «به خاطر لو رفتن جاسوسی وزیر اسرائیل برای جمهوری اسلامی ایران و نفوذ گسترده دستگاه‌های اطلاعاتی ایران در سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی تحت شدیدترین فشارهای داخلی و خارجی قرار دارد».

 این مقام اطلاعاتی ایران همچنین مدعی شده است: «نتانیاهو اخیرا به شاباک (سرویس امنیت داخلی) دستور داده طی شش ماه کلیه مقامات سیاسی، امنیتی و اعضای کنست را از حیث ارتباط با سرویس‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران تحت بررسی‌های چندجانبه اطلاعاتی و امنیتی قراردهد و این دستور بیانگر واقعیاتی است که نیاز به توضیح ندارد».

 نتانیاهو در سخنان خود گفته بود که اسرائیل در راستای مبارزه با برنامه هسته‌ای ایران در سطح جهان تلاش می‌کند و عوامل اسرائیلی در چارچوب این مبارزه، «سرکشی‌های متناوب» از ایران دارند تا اطلاعات خود را «به روز» کنند.

نخست وزیر اسرائیل که اوایل مهر با تکرار ادعاهایش درباره سلاح های هسته ای ، مرکز قالی شویی تورقوزآباد را مرکز مخفی دپوی سلاح‌های اتمی نامید و به سوژه رسانه‌های دنیا بدل شد ، این بار هم ادعاهایی از این دست داشته و رجزخوانی کرده که تشکیلات اتمی ایران را به سادگی رصد می کنند.

پاسخ دادن